Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Aşırı susuzluk
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAşırı susuzluk

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Kartaliçe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 29
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kartaliçe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Aşırı susuzluk
    Gönderim Zamanı: 12 Ara 2017 Saat 22:21
İyi akşamlar hocam ;
Benim şöyle bi sıkıntım var çok aşırı susuzluk yaşıyorum su içmeme rağmen. su içiyorum çok geçmiyor bi saat içinde boğazım kuruyor dilim geriliyormuş gibi hissediyorum ve su içiyorum içtiğim su hiç bir şekilde doyum sağlamıyor midemde ağırlık yapıyor tuvaletede çıkıyorum sık sık su içtiğim için dudaklarım kuruyor çatlayacak kadar sizce neden oluyor böyle. Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2017 Saat 06:06
 1 gunde ictiginiz su miktarini hesaplayip bana yazin.   
Yukarı Dön
Kartaliçe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 29
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kartaliçe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2017 Saat 17:39
Bu rahatsızlığı yaşamadığım zamanlarda rahat 1.5 lt içiyorum bu durumuda ayda bir iki kere bi kaç gün süren bi şekilde yaşıyorum bu rahtsızlığımın olduğu zamanlar da 2.5 litreye yakın içiyorum suyu dahada ihtiyaç hissediyorum bu durumuda ilk 2010 yılında yaşamıştım doktorada gittim bişey çıkmadı o günden sonra tatlıyı çok yiyemiyorum mesela baklavayı çok severim bi dilimi ancak şekersiz çayla yiyorum ona rağmen yine tıkanıyorum yiyemiyorum bilmiyorum bu durum belki normaldirde söylemek istedim .
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.