Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Çalışan anneler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÖĞRETMEN ANNELER BURAYA
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuÖĞRETMEN ANNELER BURAYA

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 72>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sengul Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 10127
Mesajın Direkt Linki Konu: ÖĞRETMEN ANNELER BURAYA
    Gönderim Zamanı: 06 Mar 2008 Saat 16:27

Merhaba arkadaşlar.KizBebek Sitemizde birçok öğretmen arkadaşımız var. Sizlerle   bu topicde   buluşup fikir alışverişinde bulunabiliriz ve gün geçtikçe daha da büyüyebiliriz.

Ebeveyn olmayı, çocuk eğitiminde ceza, korku, sevgi gibi unsurları, anneliğin öğretmenliğe katkısını,...    benzer konuları sohbet havasında ele alabiliriz.
Hepinizi  heyacanla bekliyorum.Star 
                                                                     SevgilerClownClownClown

Düzenleyen sengul - 06 Mar 2008 Saat 16:29
Kesinlikle çocuğuna “çocuk gibi” davranma.

Bu anneler olarak yaptığımız en büyük kabahat aslında.

Küçük olabilirler ama onlar da birey birey.

Yukarı Dön
kardelen Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 73
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2008 Saat 21:35
merhaba canım bu başlığı görünce yazmak istedim ben de öğretmenim şimdi ücretsiz izinliyim 1 yıldır öğrencilerimden ayrıyım.oğlum işitme engelli cihaz kullanıyoruz başkasına emanet edemeyeceğimden oğlumla ilgileniyorumClap.sevgilerClown
canım oğlum doruk
Yukarı Dön
oğuzkağan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2960
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2008 Saat 21:59
şengül bu bölümü açmana sevindim.Clown

matematik öğretmeniyim.5 aylık bir oğlum var.bende oğlumu kimseye emanet edemedeğim için bu yıl öğrencilerimden ayrıyım.
Yukarı Dön
sengul Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2008 Saat 22:47
Orjinalini yazan: kardelen kardelen Yazdı:

merhaba canım bu başlığı görünce yazmak istedim ben de öğretmenim şimdi ücretsiz izinliyim 1 yıldır öğrencilerimden ayrıyım.oğlum işitme engelli cihaz kullanıyoruz başkasına emanet edemeyeceğimden oğlumla ilgileniyorumClap.sevgilerClown
Kardelen öncelikle sana geçmiş olsun.Geçen yıl kreşte oğlumun sınıfında  cihaz kullanan bir çocuk vardı.  Kreşte  arkadaşlarından konuşmayı öğrendi bu sene daha iyi. Oldukçada akıllı ve zeki. Yanlız  sessizliğe alıştığı için gürültüde uyuyamıyordu  uyuyacağı zaman aletini çıkarıyordu. Hiç üzülme arkadaşım zamanla arkadaşlarının seviyesine geliyorlar.
StarKardelen  ne öğtretmenisin?  Ben matematik öğretmeniyim düz lisede. oğlumda 5,5 yaşında benimki abi oldu artık.Darısı sizlerin başınaClownClownsevgiler

Yukarı Dön
sengul Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2008 Saat 22:59
Orjinalini yazan: gayearas gayearas Yazdı:

matematik öğretmeniyim.5 aylık bir oğlum var.bende oğlumu kimseye emanet edemedeğim için bu yıl öğrencilerimden ayrıyım.
Gaye ne güzel ikimizde  aynı branştanız. Sizlerle  bir konuyu paylaşmak istiyorum.
Ben denizlide bir düz lisede görev yapıyorumm. Fakat   Denizliye yakın olan bir ilçede oturuyoruz, oğlumda orada kreşe gidiyor. Bende  oğlumdan(murat) dolayı bulunduğumuz ilçeye görevlendirme istedim. METEM  de açık vardı orada görevlendirme çalışyorum.  Geçen yıl Anadolu ve Fen liseleri sınavına girmiştim   kazandım ama bana sıra gelmedi. Şu anda  atamalar var  bizim branşta açık olan Anadolu Lisesi   evimize uzak  50-60dk. sürer. Şu an çalıştığım yer ise evime Murat ın okuluna 5 dakika. Anlayacağınız arada kaldım  daha rahat çalışabileceğim, kendimi geliştirebileceğim okul evime uzak, ne yapacağıma henüz karar veremedim.  Anadolu Lisesine gidersem Murat la bu kadar ilgilenemem,  vaktim pek olmaz.  Ama tabiki kariyer açısından orası.   Eşim boşver çocuk daha önemli diyor bende  hem okulu kaçırmak istemiyorum hemde ,Murat ı yanlız bırakmak istemiyorum.Cry

Düzenleyen sengul - 06 Mar 2008 Saat 23:00

Yukarı Dön
AyseUlusal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 311
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2008 Saat 23:06
Orjinalini yazan: sengul sengul Yazdı:

Gaye ne güzel ikimizde  aynı branştanız. Sizlerle  bir konuyu paylaşmak istiyorum.
Ben denizlide bir düz lisede görev yapıyorumm. Fakat   Denizliye yakın olan bir ilçede oturuyoruz, oğlumda orada kreşe gidiyor. Bende  oğlumdan(murat) dolayı bulunduğumuz ilçeye görevlendirme istedim. METEM  de açık vardı orada görevlendirme çalışyorum.  Geçen yıl Anadolu ve Fen liseleri sınavına girmiştim   kazandım ama bana sıra gelmedi. Şu anda  atamalar var  bizim branşta açık olan Anadolu Lisesi   evimize uzak  50-60dk. sürer. Şu an çalıştığım yer ise evime Murat ın okuluna 5 dakika. Anlayacağınız arada kaldım  daha rahat çalışabileceğim, kendimi geliştirebileceğim okul evime uzak, ne yapacağıma henüz karar veremedim.  Anadolu Lisesine gidersem Murat la bu kadar ilgilenemem,  vaktim pek olmaz.  Ama tabiki kariyer açısından orası.   Eşim boşver çocuk daha önemli diyor bende  hem okulu kaçırmak istemiyorum hemde ,Murat ı yanlız bırakmak istemiyorum.Cry

Merhaba Şengül önce teşekkürler çok iyi bir fikir bu topici açmak.Ben yeni gördüm sanırım zaten yeni açmışsın.İkinci olarak da ben olsam yerinde Anadolu lisesini tercih ederdim.İstedikten sonra çocuğuna vakit ayırabilirsin.Seni yorar ve zor olur ama ne kadar sürecek sonuçta büyüyecek.Ama anadolu lisesi fırsatını bir daha bulamayabilrsin.Milli eğt. sen de benim kadar biliyorsundur her gün birşey değişiyor.Frsatı kaçırma derim ben...Thumbs%20Up

Düzenleyen AyseUlusal - 06 Mar 2008 Saat 23:07

Yukarı Dön
AyseUlusal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 311
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2008 Saat 23:09
Orjinalini yazan: AyseUlusal AyseUlusal Yazdı:

Orjinalini yazan: sengul sengul Yazdı:

Merhaba Şengül önce teşekkürler çok iyi bir fikir bu konuyu açmak.Ben yeni gördüm sanırım zaten yeni açmışsın.İkinci olarak da ben olsam yerinde Anadolu lisesini tercih ederdim.İstedikten sonra çocuğuna vakit ayırabilirsin.Seni yorar ve zor olur ama ne kadar sürecek sonuçta büyüyecek.Ama anadolu lisesi fırsatını bir daha bulamayabilrsin.Milli eğt. sen de benim kadar biliyorsundur her gün birşey değişiyor.Frsatı kaçırma derim ben...Thumbs%20Up

Ha bu arada ben de anasınıfı öğretmeniyim.Bu yıl 11.yılımı çalışıyorum.İlköğretim bünyesindeki anasınıfında öğretmenlik yapıyorum...ClownClownClownClown

Düzenleyen AyseUlusal - 06 Mar 2008 Saat 23:37

Yukarı Dön
bengisu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1598
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2008 Saat 23:16
merhaba sengul böyle bir topıc açman iyi fikir ellerine sağlıkClown
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 72>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.