Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Çalışan anneler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÖĞRETMEN ANNELER BURAYA
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuÖĞRETMEN ANNELER BURAYA

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 69707172>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 140
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2012 Saat 02:27
helin öğretmenim bilgilendirmeniz için teşekkürler.ben rehb.faailyet rap.aylık yapıldığını ve sene sonunda yıllık teslim edildiğini öğrendm.tabi bizde rehber öğrtmn yokUnhappybu aralar bizde teftiş telaşı var ama arıyolar gelicez diye gelmiyorlar...bizi de huzursuz ediyorlar.bireysel eğitim planı hakkında bilginiz var mı?uygulayan var mı?müfettişler artk not vermiyor değil mi?üfff ne çok sordum değil mi?ama yani kendileri gelmeden sıkıntıları geliyorDeadneyse çok geç olmuş saat...ne güzel zümreyiz sizinle de...bu arada benim oğlum da tam 2 yaşını doldurdu pazar günü...
Yukarı Dön
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mar 2012 Saat 00:28
arkadaşlar teftiş oldum...2 ders dinledi müfettiş ama hiç müdahale etmeden ve çocuklara tek kelime bişey sormadan...yalnıızzzzz dosyamı didik didik etti....aranızda teftiş olan var mı??bizde tam 3 gün durdular bu arada..
Yukarı Dön
ceydanakis Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 8
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mar 2012 Saat 16:18
merhaba arkadaşlar bende öğretmenim. yeni üye oldum. ilk kez böyle bir forumdayım. Haftanın 3 günü çalışıyorum.
Yukarı Dön
Gldn Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 466
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mar 2012 Saat 17:32
merhaba öğretmen arkadaşlar

benim merak ettiğim konu sınıf öğretmenleriyle alakalı en doğru bilgiyi yine sizlerden alırım diye düşündüm Smile

bu yeni 4+4+4 sisteminde sınıf öğretmenleri 4. sınıftan sonra tekrar 1. sınıfımı alacaklar yoksa eskisi gibi 5. sınıftan sonramıQuestion bu benim için çok önemli cevaplarınızı merakla bekliyorumKizBebek
Yukarı Dön
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mar 2012 Saat 17:55
gldn öğretmenim eğitimhanede bu konuya yer verilmişti sanırım.tenefüste okumuştum.5.sınıf öğretmnlrinin durumuyla ilgili bakana yöneltilen soru vardı.5.sınıflar devam edicek anladığım kadarıyla... doğru bilgiye ulaşabilirsiniz o sayfadan..
Yukarı Dön
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mar 2012 Saat 18:02
hoşgeldin ceydanakış öğretmenim....
Yukarı Dön
Gldn Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 466
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mar 2012 Saat 20:10
sevgili mürur öncelikle öğretmen değilim ama siz böyle hitap edince aslında çok istermişim onu fark ettim Smile

ben bu konuyu 2007 doğumlu olan kızım için araştırıyorum mahalle okulumuzda şuan 4. sınıfları okutan bir öğretmenimiz var ve kızım okula başladığında 1 leri alacaktı ben çok istiyorum o öğretmen olsun çünkü komşumun kızının öğretmeni yakından görüyorum özverili ilgili bir öğretmen (eminim bütün öğretmenlerimiz öyledir) ama bu sistemde ne olacak kesin bir bilgi edinemedim eğer durum değişecekse öğretmen araştırmasına girmem gerekecek Smile
Yukarı Dön
sahdudak Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 5
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nis 2012 Saat 18:59
öğretmenlik en uygun meslek anne olmak için bence
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 69707172>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.