Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Emzirme & Süt & Ek Gıda & Yemek
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Pişik
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumPişik

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 255
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haz 2017 Saat 23:18
Hocam dün gece ateşi düşmüş terlemişti bugün ilaç vs vermeden akşam uyutmadan ılık duş aldırıp uyuttum az önce dün gece ki gibi terlemişti üzerini değiştirdim ateşi 36,5 a düşmüştü hastalığın sonuna geliyoruz değil mi son olarak ateşi düştü bacakları sırtı soğumuştu terden şimdi üzerini ince örtebilen miyim teşekkür ediyorum

Düzenleyen Tlnumy - 12 Haz 2017 Saat 23:23
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113121
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haz 2017 Saat 23:56
Istiyorsa; ortun...  Onemli olan, onu rahat ettirmeniz.. 
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2017 Saat 22:06
Hocam dün gece yazıştıgımız gibi terleme ile hastalık bitti fakat sabah uyandığında vücudunda kızarıklıklar vardı hafifte burun cevresi ve ağız kenarlarında nokta şeklinde var Ateş sonrası döküntü mü yoksa sıcaktan mı gerçi ateş sebebi ile atletle idi hep cevabınız için şimdiden teşekkür ederim
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haz 2017 Saat 07:01
6. Hastalik gecirmis.. Bir onemi veya tedavisi yoktur. 

Bu konuyu okuyun..  
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haz 2017 Saat 15:08
Anladım hocam okudum Hocam yeni farkettim kızımın sol kulak arkasında sert uzun bir şişlik var sağ kulakta yok bu Ateş sonrası olabilir mi ya da başka bir durumu mu işaret ediyor resimde belli olmuyor ama dokununca sertlik var

Düzenleyen Tlnumy - 14 Haz 2017 Saat 15:12
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haz 2017 Saat 19:46
Eger; KKK asisi olmadi ise; Kizamikcik olabilir.. Bu yasta bir onemi yoktur.  
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haz 2017 Saat 20:03
Önceki yazılarınızdan okumuştum Hocam 1 yaşından evvel aşısı yapılmayacak demekki burun akıntısını ve ateşi baz alıp grip diye düşündük demekki kızamıkçık geçiriyor tedavisi yok önereceğiniz bir sey olur mu peki çünkü 2 gün sonra 10 ay kontrolü var eşim götürecek doktora orda yanlış müdahale yapmasınlar kan da çıkmaz bu hastalık yazılarınızı okuyorum teşekkür ederim

Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haz 2017 Saat 20:34
Goturun AMA elletmeyin!!! 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.