Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kizim icin
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKizim icin

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Apsim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 16
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Apsim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kizim icin
    Gönderim Zamanı: 23 May 2017 Saat 23:20
Hocam 9 yasimdaki kizim 1.5 yildir psikiyatr a gidiyor.yasadigi nor.problemden dolayi.ayni zamanda yuzumde hem gozkirpma h burun jem agiz tikleri vardi.dr komusmalar yapiyordu.prozac surup verdi.bir kac ay onu kullandik.sonra tikleri cok artonca abilify verdi 5 mg onu kullaniyoruz.ama tikleri azaldi gecmiyor bir turlu.dr a ilac kullanmak istemedigimizi birakmak ostedogimizo soylesemde biraz daha kullanin diyor 8 aydir boyle kullaniyoruz.ben kademeli olarak birakmak istiyorum. Siz ce devam edelim mi .yan etkileri cok kotu bu ilacin.baska dr a goturunce onlarda baska ilac verecek.sizin fikrinize cok ihtiyacim var.bu tikler ilacsiz gecmez mi.ne yapmaliyim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2017 Saat 05:32
Bilemem, benim bransim degil...  
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.