Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Testler & Tahliller & Teşhisler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - devam eden bel ağrısı ve tahlil sonuçları hk.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumdevam eden bel ağrısı ve tahlil sonuçları hk.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aoyazici Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 96
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aoyazici Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: devam eden bel ağrısı ve tahlil sonuçları hk.
    Gönderim Zamanı: 18 May 2017 Saat 03:24
Hocam Merhaba,

Yavrum 32 aylık.. 95 cm ve 13,9 kg..

Daha önce size yavrumun Eylül ayında başlayan bel ağrısıyla ilgili yazmıştım. Ağrı maalesef hala devam ediyor. Bununla ilgili olarak tüm batın usg ve spinal x-ray tetkikleri yapıldı. Hafif düzey sağa skolyoz dışında herhangi bir şey çıkmadı. En son yapılan kan tahlillerini aşağıya iliştirdim. Kan tahlilleri 10 saat açlık sonrası yapıldı. Değerli görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim zira ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız.

Düzenleyen aoyazici - 18 May 2017 Saat 03:53
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2017 Saat 04:00
O Laboratuvarin, kendine hayri YOK!!!.

Siz hele; 1 Ampul Dvit3 icirin, 5 gun sonra konusalim.. 
Yukarı Dön
aoyazici Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 96
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aoyazici Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2017 Saat 04:05
Hocam bel ağrısıyla ilgili size ilk danışmamızdan hemen sonra Mart ayının ilk haftası Dvit3 ampul içirdik ve sonrasında günlük olarak sprey uygulamaya da devam ediyoruz.

Düzenleyen aoyazici - 18 May 2017 Saat 04:11
Yukarı Dön
mrydnzge Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 148
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mrydnzge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2017 Saat 15:29
Araya girdim ama 2 yil once benim oğlumda da bu yaşlarda ve eylul döneminde aynı durum olmuştu. Sürekli bir bel ağrısından bahsediyordu. Bazen de kakası geldiğinde de beline ağrıyor diyordu. Bu duruma da dikkat edebilirsiniz. Bende çok tahlil yaptırdım bişey çıkmadı. Kadir beye de çok yazmıştım bu konuda.dsha fazla kurcalama demişti bana. Sonra kendiliğinden geçti .
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2017 Saat 20:01
D vitamini seviyesine baktirabilirmisiniz? 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.