Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Serbest Kürsü
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Çocuklarınıza Hobi Edindirin
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çocuklarınıza Hobi Edindirin

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
HilalTRN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 6
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HilalTRN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çocuklarınıza Hobi Edindirin
    Gönderim Zamanı: 07 Eki 2016 Saat 23:45
Merhaba Arkadaşlar;

Benim 3 yaşında bir kızım ve iki yaşında bir oğlum var.
Sanırım Hayatımızın en büyük hatasını Kızıma tablet aldığım gün yaptım. O günden Sonra sosyalleşmesinin 
bariz bi şekilde köreldiğini gözlemledim. Devamlı çocuk oyun videoları izliyordu. Önceleri uzun süre tabletten 
video izlemesini engellemye çalıştım ama nafile. Ne yapalım diye eşimle düşünürken Kızma bir kanal açma 
ve kendi videolarımızı çekme fikrine yoğunlaştık. Daha sonra hadi kızım hayvanları sevelim ve senin
videonu çekelim, hadi kızım oyuncaklarla oynuyalım ve videonu çekelim derken artık kızım daha az video 
izler oldu. İzlediği zamanlarda da daha çok kendini izlemeside bizim için bi problem olmuyor artık tatil 
günlerimizin büyük bölümü kızımla oyun oynarken, oyuncaklarımızla senaryolar üretirken veya
güzel günlerde dışarıda daha kötü günlerde oyun parklarında geçiyor. Şimdilik memnunuz. Kızımın Kanalına
göz atmak isterseniz linki;

Yorumlarınızı Gerçekten Önemsiyorum. Teşekürler.
https://www.youtube.com/channel/UCWS-Esa8hbPRJcwEIaShIvg Eğlenceli Çocuk Videoları Bu Kanalda
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.