Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Çalışan anneler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 2ay sonra çalışacağım çocuğumu nasıl hazırlamalıyı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

2ay sonra çalışacağım çocuğumu nasıl hazırlamalıyı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
lorderco Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 103
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lorderco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 2ay sonra çalışacağım çocuğumu nasıl hazırlamalıyı
    Gönderim Zamanı: 15 Ağu 2016 Saat 19:38
merhaba çalışan anneler 2 yıl doğum iznim bitiyor iki ay sonra çalışacağım  2 yaşında oğlumu nasıl hazırlamalıyım sizler neler yaptınız ?
iki hafta öncesinden erken kalkıp işe gider gibi bırakayım diyorum babaanne bakacak bu arada
Yukarı Dön
lorderco Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lorderco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ağu 2016 Saat 14:49
kimse yorum yazmamış

Yukarı Dön
DenizTendik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 19
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DenizTendik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ağu 2016 Saat 19:04
Babaannesine çok bağlı ise sizi çok aramayacaktır. Zamanla da alışacaktır zaten
Yukarı Dön
lorderco Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lorderco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ağu 2016 Saat 03:46
gerçek mi yani alışır diyorsunuz

Yukarı Dön
candan9988 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı candan9988 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Oca 2017 Saat 19:42
Çalışan annelerle ilgili çok beğendiğim bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum. Hazırlığıız için çok faydalı olacaktır.

http://www.ekipnormarazon.com/makale-detay/calisan-anne-ve-cocugu
Yukarı Dön
aymazgulten Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 18
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aymazgulten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2017 Saat 11:45
Ben bizim oğlanları küçükken hep ananelerine bırakırdım bir dönem anneme anne demişlikleri vardır. Çalışırken de hiç zorlanmadılar o yüzden. Ne kadar erken alıştırırsanız evdeki yokluğunuza öyle gidiyor. Yoksa çok bağımlı oluyorlar anneye bu sefer bırakıp hiçbir yere gidemez oluyor insan.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.