Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - grip ateş öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumgrip ateş öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aysenkostak Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 32
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aysenkostak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: grip ateş öksürük
    Gönderim Zamanı: 26 Şub 2016 Saat 20:34
Kadir bey merhaba 5 yaşındaki oğlum pazar akşamından beri ara ara en fazla 38 ateş ve burun akıntısı öksürük yani kısaca grip geçiriyor.ben hiç ilaç vermedim ama ilk defa bu kadar uzun sürdü.halsizliğide var.boğazında bişey yok ama ağzında hafif koku var sanki.dilinin üstü beyaz.sadece dün çok öksürürken kustu.başka kusmada olmadı.antibiyotiklik bişey olabilirmi acaba..dün sağlık ocağına götürdüm kan tahliline gerek yok dedi..klasik grip ilaçlarından verdi (asist calpol) .şimdiden cevabınız için teşekkürler
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2016 Saat 05:05
SAKIN; Asist'i kullanmayin, bronslarda daralma yapar, hiriltilar baslar ondan sonra ; yok Astim,
yok Bronsit ananizi aglatirlar..
Cok gerekmedikce; atesini bile dusurmeyin.
Sadece; Limonlu bal, Serum fiz ve ColdMix kullanin.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 27 Şub 2016 Saat 05:09
Yukarı Dön
enesf Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 135
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı enesf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ağu 2017 Saat 17:23
Merhaba hocam, yeni baslik acmamak icin buraya yazdim. Oglumun ates ve bogazda kizariklik vardi atesi dustu ancak hic bisey yiyip icemiyor. Su bile icse acidi diyip agliyor. Sizce ne yapmamiz gerek. Yemesi iyice kesildi.
Yukarı Dön
enesf Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı enesf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ağu 2017 Saat 17:29
bugün vücüdunda nokta nokta kızarıklıklarda başladı. Tavsiyelerinizi bekliyoruz hocam
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ağu 2017 Saat 18:56
1- Yasi kac??
2- Bogazinin ve dokuntulerin dogru-durust bir resimlerini gonderin..
Resimleri kontrol etmeden gondermeyin.. 
Yukarı Dön
enesf Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı enesf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ağu 2017 Saat 12:49
Hocam dokuntu kendiliginden gecti. Bu arada cocugumuz uc yasinda yemek yememe istegide agzinda aft lar cikmis ondan kaynakli olsa gerek. Aft lar hususunda ne tavsiye edersiniz
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ağu 2017 Saat 19:39
Pyraldine veya Pyraleks diye satilan  solusyonlardan birini surun.. 
Yukarı Dön
enesf Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı enesf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ağu 2017 Saat 10:37
Merhaba hocam, daha öncede bu başlık altından size yazmıştım üç yaşındaki oğlumuzun ateş ve boğazda kızarıklık vardı ateşimiz düştü ancak balgam ve öksürük devam ediyor.Bir son üç gündür hırıltılı nefes alıyor. Sizce ne yapmamız gerekir?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.