Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > İdrar & Kaka Sorunları ve Tuvalet Eğitimi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - gece işemesi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumgece işemesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MaRaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2015 Saat 15:17
biz arada kaçiriyoruz hocam , SIKILDIM artik bu durumdan oglumda uzuluyor
bi daha dr  a gittigimde ablasi kaçiriyor deyip reçete ettiricem
zorla yalan soyletiyolar insanaaTongue
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2015 Saat 19:34
Maalesef....  Islerine geldimi en zararli ilaclari cuvalla yazarlar.
Yukarı Dön
esya Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 435
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ara 2015 Saat 10:10
Arkadaştan ozur dileyerek birşey soracagim konuyla alakalı. Arkadaşımın oğlu 2008 doğumlu sürekli gece işemesi var her gece yanı. Bez bağlıyor bezden bile tasiriyor artık buyudugu için. Gündüz de damlatma vardı ama o kesilmiş şuan. Ben minirin onerdim bi şişe kullandı bu yaz ama hiçbirşey değişmedi kullanırken de yine aynı şekilde gece işlemesi devam etmiş. Başka bi problem olabilir mi acaba? Ve işin ilginci çocuk hiç halinden rahatsız değil bezlenmekten de hiç rahatsızlık duymuyor.(Benim de aynı yaştaki oğlum onceki senelerde bikac ayda bir kacirirdi ama çok utanirdi.)  Annesi de bizde irsi sanırım  diyor.  Yakinlarinda da varmis boyle. Üniversiteye giderken bile kaçıran komşu oğlunu ornek verip sanırım biz de öyle olacağız diye üzülüyor. Bir tavsiyeniz var mi hocam?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ara 2015 Saat 18:28
Minirin Sprey kullansin...  2. hatta 3. kutuda etkili olanlar var.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.