Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kayınvalideyle bir yaşam
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konukayınvalideyle bir yaşam

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
tugbayusuf Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 653
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 15:37
evet haklısın aslında ortak bi duygu bu sanırm bende çok kararsızım işe başlayıp başlamamak konusunda kime bırakacaksınn??
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 20:24
Orjinalini yazan: ismigul ismigul Yazdı:

Orjinalini yazan: tugbagundem tugbagundem Yazdı:

bendeki sorunda oğlumu kayınvaldemden çok kıskanıyorum nedense aslında çok anlayışlı bi insan karışmaz çok fazla bana ayrıda oturuyoruz ama ne bilim utanıyorum kendimdennnDisapproveDisapprove

itiraf etmek güç.. kendime bile..
neden bilmiyorum ama o kadar iyi anlaşmamıza rağmen ben de kızımı bazen babaannesinden kıskanıyorum..
hep benim kucağımda olsun, en fazla beni sevsin istiyorum..
ve evet ben de bunları yazarken, hatta hissederken utanıyorum..
ama benimki sanırım ücretsiz iznim bitince işe başlayacak ve O değerlimi bırakacak olmamdan kaynaklanıyor,
kızımın sadece ilk yılında her saniyesini birlikte yaşayacağımı bildiğimden bir anını bile kaçırmak istemiyorum.. Cry
Canım bu hisler hepimizde var ve dile getirmiyoruz bence. Sen yalnız olmadığını bil ama bende kıskançlık kalmadı. Bir süre sonra geçecek bak inan ben de o konuda çelişki yaşadım. Şimdi ise çalışmaya başladığım zaman ücretsiz iznim bitince kreşe vereceğim ve inan daha huzurlu olacağım. Kıskandığım için değil, kızımın şımarıp otoritemi koruyamam diye korktuğum için sadece. Biraz kaldı bu kıskançlık hislerinin geçmesine inan bana. Benim 6 ay sürdü ama şimdi geçti. Clown
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 23:00

benimde eskiye nazaran daha az ama hala var ConfusedConfused
  empati yapmaya çalışıyorum bende aynı durumda olduğumda fln die kendimi o şekilde sakinleştiriyorumLOLLOL
yanlış yaptığı bişey yok aslında ben biraz fazla kıskanıyorum sevdiklermi eşimide öyleydi annesiyle napim elimde deillll LOLLOLLOLApprove
Yukarı Dön
poyraz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 708
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 16:47
Bende kayınvalidemle oturmuyorum ama çok karışır hele Poyraz doğduktan sonra daha sinir bozucu hale geldi.Şu kadarını söliyim''çocuğumuza çok güzel bakıyosun teşekkür ederim sana''diyecek kadar saçmaladılar.Sanki bakıcıyım.Mecburen bende işe başladığımda ona vericem ne yapıyım buyüzden hergün eşimle birbirimize giriyoruz.8 aylık bebeği kreşe vermeyede korkuyorum gerçi o yaşta alıyolarmı onuda bilmiyorum.3 yaşına kadar dayanıcaz artık
http://b1.lilypie.com/NgFWp2/.png[/IMG][/URL]
Yukarı Dön
ismigul Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 191
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 18:38
Orjinalini yazan: tugbagundem tugbagundem Yazdı:

evet haklısın aslında ortak bi duygu bu sanırm bende çok kararsızım işe başlayıp başlamamak konusunda kime bırakacaksınn??
tabi ki kayınvalidem bakacak ve eminim büyük bir zevkle..
bir de eminim ki işe başlamamı dört gözle bekliyor, çünkü ben biraz kuralları olan bir anneyim ve kızıma yaklaşmak konusunda benden çekiniyor bazen (örneğin uyuyalı yarım saat olmuş ancak gözünü açtı ise bana sormadan pek kucağına almaz..)
bir de şu var, kızımla diyaloğumda bile bazı hareketlerimi üzerine alınıp hemen alınır, bir saat gönlünü almaya uğraşırım..
her gün kızımı sevmeye geldiğini göz önünde bulundurursak BAZEN ÇEKİLMİYORLAR.. yalnız kalmaya ihtiyacımın olacağını pek anlamak istemiyorlar, O da kayınpederim de..
ÜFF NE DERTLİYİM DİMİ..LOL 
Özgül'ün annesi
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şub 2008 Saat 00:37
yok aslında yaa ortak  sorunlar işte... naparsın yapcak fazla bişey yok sanırım.. yavrularımızla mutlu olmaya bakıcazz LOLLOL
Yukarı Dön
bengisu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1598
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şub 2008 Saat 15:22
merhaba kızlar bende çocuğumu acayip kayınvalideden kıskanıyorum.onu haketmediklerini düşünüyorum.çünkü ona kendi anem gibi asla maddi manevi emek vermedi hiç birşey yapmadı.kızım şu an dokuz aylık ama onu kucağına alması beni hala çok geriyor inşallah geçer allahtan ayrı yerlerdeyiz.inşallah bu durumum anaormal değildirDisapprove
Yukarı Dön
apolat Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 960
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şub 2008 Saat 02:08
benim k validemle ilk zamanlar aram ii değildi bende baranı sevip okşadıklarında sinir oluyordum hiç bir emekleri olmadığı için ..hatta bi müddet konuşmadık ama konuşmadığımız dönemde kalp krizi geçirdi inanılmaz vicdan azabı çektim allah korusun ölseydi eşimin yüzüne nasıl bakardım sonra önyargısız davranmaya başladım baktım ki gerçekten baranı çok seviyorlar ..ve anladım ki insan herşeyi kendi görmek istediği gibi görüyor..şimdi çok iyiyiz beni deçok seviyorlar bunu sarılışından anlıyorum allahım ii ki ona bşi olmadı..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.