Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Yenidoğan
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - yenidogan
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumyenidogan

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2015 Saat 05:01
West Sendromu olabilirmi??? Bilemiyorum, simdiye kadar olan kontrollerde, bir sey soyledilermi?
Yukarı Dön
zelalim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 249
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zelalim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2015 Saat 09:45
yok hocam birsey soylemediler,Allah korusun otizmmi diye cok endiseleniyorum ben.birebir tutuyor butun yaptiklariyla.bugune kadar belki arabaya binince gazindan dolayi nispeten rahatladigindan belki de disariya karsi ilgisiz olup hep gozlerini kapatmayi uyuklamayi sectiginden,kontrole gidince uyku mahmuru birazdaha rahat oluyor,zaten kontroller de cok kisa suruyor hocam dili disarda yalaninca da hep acikmis oldugunu soyluyorlar yeni beslemis olsam da.bakiyorum okuyorum bu hastalik icin tek bir tip gorunus de yok kucukken,motor gelisiminin 1,5 yasina kadar yasitlarinin onunde bile seyrettigi sonradan durakladigi geriledigi durumlar var,baslarda hic farkedilmiyormus bile hocam.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2015 Saat 18:38
Siz; genede bir Cocuk Norolojisinde gosterin.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.