Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Kulak & Burun & Boğaz & Göz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kulak ağrısı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumkulak ağrısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kulak ağrısı
    Gönderim Zamanı: 30 Nis 2015 Saat 10:47
merhaba Hocam

oğlum 2 gün önce ateş ve kulak ağrsıyla sabah uyandı hemen iliadin ped kullandım. ağrıyı kesti ,ateşide düştü hocam. Arkasından hemen kulağından sıvı geldi. Dediğiniz şekilde devam ettim iliadıne fakat hocam tekrar dün kulağı ağrıdı ve ateşi yükseldi.tekrar iliadini damlatınca ateşi ve ağrı kesti.şuan hala devam eden sadece akıntı var.hocam tekrar ağrı ve ateşin olması beni endişelendiridi ne yapamam gerekiyor iliadin ne kadar devam edeyim .

Oğlum 8 yaşında...
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Nis 2015 Saat 19:09
Iliadin'i kullanmaya basladiginizda, en az 3 gun, en fazla 5 gun kullanin..
Baska hicbir ilac, kullanmayin. SAKIN; Kulagina bir sey damlatmayin.
Yukarı Dön
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 May 2015 Saat 10:21
Teşekkür ederim hocam sizi takip ettiğim için kesinlikle kulağına bişey damlatmıyorum.. Hocam benim sol kulağımda , küçük geçirdiğim bir rahatsızlıktan sonra sürekli akınca bizimkiler kulağıma damla damlatmışlardı ve malesef dediğiniz gibi sol kulağım şuan işitmiyor ..o yüzden verdiğiniz tüm bilgiler için çook teşekkür ederim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 May 2015 Saat 18:25
Maalesef; 50 seneden fazla zaman gecti, ne doktorlar nede halk isin dogrusunu ogrenemediler.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 02 May 2015 Saat 02:53
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.