Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Emzirme & Süt & Ek Gıda & Yemek
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ne yapmaliyim
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumne yapmaliyim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
iremkuzeyildiz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 102
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremkuzeyildiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ne yapmaliyim
    Gönderim Zamanı: 26 Mar 2015 Saat 00:08
Hocam merhaba adeta her ay kontrolunden sonra doktorlarin kafami karistirmasindan dolayi size yazar oldum 4 aylik muanemizde oglum 6750gr 65 cm olmus (2900kg 49 cm olarak erken dogdu)
Benim oglum surekli kusuyor ki bunu ve surekli kaka yapiyor kaka sayimiz gunde 10 belki daha fazla ve bezonden tasar tarzda bu uzun zamandir boyle kismasi bazen fiskirir tarzda bazen agizdan akiyor bazen sutu direk cikariyor bazende peynirimsi tarzda ama agzimizdan kusmuk eksik olmuyo bunlari soledigimde mutlaka doktora getirmemi kesinlikle bi sorun oldugunu film cektirmem gerektigini kaka testi yapmam gerektigini soylediler..bende baska bi doktora goturdum doktor sadece karin kismina eliyle bakti ve ben saglikli bi bebek goruyorim gayet normal diyip bisey yapmadan bizi gonderdi bunu saglik ocagindakilere soyledigimde bebegimin durumunun normal olmadigini mutlaka baska doktora goturmem gerektigini soyluyor simdi ben ne yapmaliyim oglum bu ay 500 gr almis..
Irem.kuzey
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremkuzeyildiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2015 Saat 00:11
http://i.hizliresim.com/oARYmX.png
Irem.kuzey
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremkuzeyildiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2015 Saat 00:12
Kakasi bu sekilde bu en azi butun bez bu sekilde kakayla kapli oluyo sadece anne sutu aliyor
Irem.kuzey
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2015 Saat 00:30
Tipik bir: Cok yiyen bebek kakasi..
Eger, cocukta bir rahatsizlik yoksa, aynen devam edin, "Gaz sancisi" gibi sikayetleri oluyorsa, beslenmesini biraz azaltin. Ogun aralarini acin, veya ogun sayisini 1-2 azaltin.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremkuzeyildiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2015 Saat 06:44
Hocam gercekten tesekkur ederim bi rahatsizligi yok gayet keyfi yerinde diye bende uzerine dusmuyodum zaten ama her ay kontrolunde bisey soyleyip beni korkutuyolar zaten erken dogdugu ve yogunbakimda yattigi icin cok buyuk titizlikle buyutuorum oglumu aklina geleni karsilarindakini hic dusunmeden soyluyolar doktorluk bu kadar basit bi meslekmi anlamiyorum(kesinlikle ustunuze almayin) sizede cok tesekkur ederim
Irem.kuzey
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2015 Saat 18:58
Son 10 senede, AKP hukumeti is basina geldiginden beri doktor kalitesinde, anormal bir dusus vardir. "Halka bol doktor temin edecegiz" diye, 87 tane Tip fakultesini Hoca olmadan, acarlarsa, olacigida budur. SAKIN, mevcut Turk doktorlarina inanmayin.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremkuzeyildiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2015 Saat 19:21
Soylediklerinize katiliyorum benim bi doktor arkasim vardi bransi kadin dogum 2 cocugumun kontrollerini ona yaptirmistim bana hamilelik doneminde yapilsn tetanoz asisini ysptirmamisti devlet elimde kalan fazla asilari hamile ve cocuklara kesinlikle yapilmali deyip elimden cikartiyo demisti insan cani bu kadar ucuz olmamali halkimiz sagolsun bizi bu cahillerin eline gule oynaya birakiyolar mustehak bize
Irem.kuzey
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2015 Saat 19:54
Hamilelikte, Tetanoz asisi; SOYLE!!

1- Hayatinda hic asi olmamis koylu annelere mutlaka Tam doz Tetanoz asilarinin yapilmasi faydalidir.
2- Son 10 sene icinde; hic Tetanoz asisi olmamis annelere; Tek doz Tetanoz asisi yapilmalidir.
3- Son 10 sene icinde Tetanoz asisi yapilmis olanlara asi gerekmez.
4- Devletin elinde kalan asi filan yok, ki.indan uyduruyor.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.