Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Kulak & Burun & Boğaz & Göz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kulaklari duymuyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumkulaklari duymuyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nis 2015 Saat 23:43
Korkmayin, ve kulak agrisi olunca; Iliadin damlayi kullanin. Zaten su "malum" 2 seneyi atlatin, bir daha bu maceralari yasamayacaksiniz.
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1711
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2015 Saat 11:32
hocam cok tesekkur ederim inanin korkuyorum hic duymuyor cunku birde kulagi hic agrimadi ama ben ara vererek neredeyse 3 haftadir yada daha fazla iliadin kullandim bu dogru oldu mu ne yapacagimi inanin sasirdim okulda ogretmeni duymuyor boyle acayip bir durumda kaldik iliadine gene basladim
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2015 Saat 17:54
Sakiz cignetin. Telefonda konusulanlari anliyorsa, onemli bir seyi yok demektir.
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2015 Saat 23:26
hocam teşekkür ederim sakizi deneyecegimm telefo u birakin yaninda dediklerimizi duymuyor ciddi ciddi bagiriyoruz bu peki normal mi
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2015 Saat 09:08
"Munchausen Sendromu" olabilir.. Arkasi donuk iken, kisik sesle onun hakkinda konusun, bakalim duyacakmi?
Hic boyle Grip sonrasi "kup gibi" duymayan hastam olmadi.
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2015 Saat 09:19
hocam kbb gormustu yogun sivi var demisti gerci onlar bu hastaligi bilmezler ama bakinca anlarlar miydi acaba sivi haricinde bir sey demediler
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2015 Saat 10:00
Siz once benim dedigim gibi bir kontrol edin, bakalim duyacakmi-duymayacakmi??
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2015 Saat 12:27
hocam arkadindan seslendim biskuvi yiyordu hic duymadi sonra uksek sesle seslendim duydu onune don sana birseyler siyleyecegim dedim kisik sesle sayi soylefim onu digru söyledi umarim defiginiz gibi yapabilmisimdir 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.