Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Yenidoğan
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Gaitada gizli kan lökosit eritrosit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumGaitada gizli kan lökosit eritrosit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
şevkiye Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şevkiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Gaitada gizli kan lökosit eritrosit
    Gönderim Zamanı: 20 Eki 2014 Saat 15:52
İyi günler hocam
Su an kafam öyle karışık ki ne yapacağımı bilmiyorum.11 haftalık bir bebeğim var.ilk 20 günden sonra kanadını 3-4 günde bir yapmaya başladı bu yaklaşık bir ay sürdü.fitil kullanımından bir gün sonra kakasinda kaygan bir sumuksu icinde kılcal kan gördüm.yapılan testte 6-7 lökosit ve gizli kan görüldü.Dr U dinleneyip verdigi flagyl şurubu kullanmadım 15 gün bio gaya damla kullandim süt ürünleri yemedim tekrarlanan test sonunda lökosit bol ve eritrosit var gizli kan yine + flagylde Dr ısrar etti sonra kültür verdik ama ben korkudan flagyle başladım kültürümüz temiz çıkınca Dr a ve kendime sinirlenerek 2 gün sonunda ilacı bıraktım cocuğumda ateş ve ishal yok ama artık kakasini günde 2-3 kez yapıyor sadece antibiyotiği kesmeme takip eden 2 gün 3-4 kez sulu kaka yaptı su an hicbirsey kullanmıyorum yarın başka bir Dr a gideceğiz o süt alerjisine benziyor dedi hala icinde süt olan hicbirsey ve dana eti yemiyorum bu bebeğimin beslenmesini olumsuz etkilemezmi?ayrıca sadece gece yatmadan sutum azaldığı için 60 cc mama veriyorum.onu da süt alerjili bebekler için olanından ne olur yardım edin kafam çok karışık antibiyotiği kesmekle iyi mı yaptım bilmiyorum iyi çalısmalar değerli fikirlerinizi bekliyorum
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112767
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eki 2014 Saat 19:49
Bu yasta, bebekler bu SEKILDE KAKA YAPARLAR...... Pes dogrusu, bu kadar cahil ve paragoz doktorda gormedim...
Sirtenin ilk sayfasinda; Yazarlar bolumunde, "Yeni doganin ozellikleri' makalemi okuyun, bunlarin HEPSI anlatildi..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.