Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bu siteyı nasıl keşfettınız
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubu siteyı nasıl keşfettınız

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 23>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
elcinim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2976
Mesajın Direkt Linki Konu: bu siteyı nasıl keşfettınız
    Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 12:41
merhaba arkadaslar.Clown
ben burda bu sıteyle nasıl tanıstıgımızı paylasalım dıyorum.tabı bırcogumuz tv dıyecek ama olsun sız yazınWinktv.,arkadas tavsıyesı...

ben bebegım dergısı alıyordum hamıleyken ve kızım dogduktan sonrada devam ettım.(eger dergı ısmı yazmamam gerekıyorsa sıleyım arkadaslar).dergıyı tekrar karıstırırken bı reklam gordum(arada tekrar okumayı severımLOLLOL) ''kadın bakıs acısıyla hayatın nabzı'' dıyordu.sıte adresı vardı''anne olunca anladım''  ılk basta bu cumleden cok etkılendım hemen ogun uye oldum.ıyıkıde olmusumClownyanı ben tv yı sıteye uye olduktan sonra ızlemeye basladımConfused.bıde ozamanlar acemılık, bılmıyordumConfused ve bu kadar da sık gırmıyordum.cunku suan sadece bılgı alıs verısı ıcın degıl dostluk ve hos paylasımlar ıcınde gırıyorum sıteye.Winkdaha once baska bı sıteye uyeydım ama burasıyla tanısınca orayı bıraktımWink

tekrar tesekkur ederım haluk bey , hulya hanım ve emegı gecen herkese ClapClap

pekı ya sızler...Wink

Düzenleyen elcinim - 21 Oca 2008 Saat 13:00
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 12:58
ben tv de görmüştümLOL

tabii üyelikmiş internetmiş hiç uğraşmazdım o zaman..anlamazdımki o aralar...sonra sonra açılmdım işte şimdi susturamıyolar...ama üye olmadan önce kaç ay takip ettim durum o kadar vahimdi bendeLOL

ayşegül seni o zaman hatırlıyorum.. girsede gelişmeleri yazsa elçinle ilgili diye beklerdimTongue
Yukarı Dön
elcinim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2976
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 13:01
ay evet o zamanlar acemıydım LOLLOLbıde su kızın amelıyat arastırması vardıBig%20smile
valla oyle ınsan sonradan acılıyoLOLLOLbak sımdı nasılız kım derdı bulusup tanısıcaz arkadaslıklarımız bu kadar ılerlıcek dıyeWink LOLLOLLOL
Yukarı Dön
aysegulce Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1814
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 13:07
Ben de tv den duydum siteyi. Emine senin gibi uzun bir süre de üye olmadan bakındım sonra Benal Hanım'a sorularla başladım yazmaya... Sonra paylaşımların çok güzel ve içten olduğunu görünce vakit buldukça bende daha aktifleşmeye başladım... Şimdi de pc nin önünden kalkmak istemiyorum.. Tanışamasak da herkesin samimiyetine gerçekten inanıyorum sizleri çok sevdim. Hep görüşmek dileği ile....ClownClownClown
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 13:13
Ben ilk Kadir Bey TV'de konuk olduğu gün tanıştım AOA ailesiyle ve Hülya Hanım gerçek mi acaba? Böyle süper insanlar varmış dedim içimden. Kadir Bey pratik bilgiler verirken süper eğlendim ve öğrendim. Aman Allah'ım o ne rahat bir duruştu ve anlatımıyla anneliği kolay görmeme yardımcı olmuştu. Gaz çıkartmak ve süt problemimdi. Sonra sitede yazıların hepsini okumaya başladım. Ardından da forum sayfasına da bir gireyim dedim. Giriş o giriş. Şu anda mesaj sayımdan da anlaşılacağı üzere halen buralarda aktif haldeyimLOL
AOA  Ailesini çok seviyorum. Clown
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 13:19
ayol bende magazini cok sevdigim icin takip ediyordum ucankusu burasi acilmis bende hemen üye oldum yani bende ucankus dan ögrendim sizleri tanidim elcinim kendimi cok sansli hissediyom ben

Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 14:02
uçankuştamıShockedShockedShockedilk kez duyuyom magazinci yasminLOLLOL
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 15:44
Ben süt artırıcı şeyler ararken bulmuştum ve bağlandığım ilk ve son forumdur, zaten burayı zor takip ediyorum, başka forumlara hiç giremem heralde ama burada değişik bir sıcaklık buldum. Ben geldiğimde en sık aktif olanlar Zehra, Emine, Yasemin, Nilay, Duru ve Hümeyra idi, hepsine kanım kaynamıştı ve burada da o yüzden kalıcı oldum ve hiç biri için de yanılmamışım ClownClownClownClownClown Sonradan üye olan arkadaşları da çok sevdim, uyumlu insanlar ve güzel anneler için çok güzel bir yer burası ClownClownClownClownClown
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 23>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.