Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bu siteyı nasıl keşfettınız
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubu siteyı nasıl keşfettınız

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 23>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
laren Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1205
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 20:57
Ben Türkiyeye annemlerin yanina gittigimde komsular bebek görmesine gelmislerdi kulaklari cinlasin bir özcan teyzem var benim cok severim onu iste o söyledi bana kendisinin evde tek kizi kaldi oda saniyorum 20 li yaslarda ama yinede merakla baktigini ve cok faydali oldugunu söylemisti hatta keske bizim zamanimizda da olsaydi diye hayiflanmisti herneyse onun sayesinde önce programa kaptirdim kendimi sonrada sitesine iykide kaptirmisim burdaki paylasimlardan cok mutluyum iyki hepiniz burdasiniz bu site sizlerle güzelClown 
ASKLARIN EN GÜZELI SENSIN LARENIM
Yukarı Dön
hande Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

"Minik Naz'ın Annesi Günün Anlayan Modu"

Puanlar: 3356
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Oca 2008 Saat 10:00
bende evde zap yaparken birden tv8 de kalakaldımLOLLOL2 aylıktı naz galiba...izledikten sonra kendi kendime dur bakiim dedim şu programı iyice bir araştıriim muhakkak bu konuların geçtiği bir internet sitesi vardır dedim..sonra üyelik tanışma sayfası forum derken bugüne geldik şükür...ama kendime ne kadar şey kattım bilemezsiniz....emeği olan herkese teşekkürlerClowndevamlılığımız adim olsun inşallahClown
Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 9316
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Oca 2008 Saat 11:01
ben doğum iznime ayrıldıktan sonra öğleden sonra açtım TV8'zi orda izledim programı sonra hiç kaçırmadım. orada hülya yıldırım bu siteyi söyleyince haberim oldu. sonra da üye oldum arkadaşlar.
Yukarı Dön
Liiiz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 334
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Oca 2008 Saat 11:44

Arkadaşlar bende TV 8 de tesadüfen proğramı gödüm ve hergün takip etmeye başladım. Keşke ilk günden farketseydim. Daha sonra siteye üye oldum. Evde olduğum sürece ev ve oğluşuma zor yetiştiğim için sadece okuyordum şimdi işe başladım burdan takip etmem ve sbizlere katılmam daha kolay olacak.

Artık aranızdayımm tabi kabul ederseniz

Cennet Kokulum
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Oca 2008 Saat 19:06
ne demek yelizcim hoşgeldin aramıza Clown
Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2008 Saat 00:47
Ben "Anne Olunca Anladım"ı ilk Burcu'yla diye bir programda duymuştum. Hamileydim o zaman. Hülya hanım o programa konuk olmuş ve programa  başladığından bahsetmişti. Benim mutlaka izlemem lazım dedim, özellikle bekledim, takip ettim ve ilk programdan başlayarak genellikle izledim. İnternet sitesini ise yine programda duydum. Birkaç defa bilgi almak maksadııyla girdim. Fakat foruma birkaç ay sonra girdim. İlk günler biraz tenhaydı buralar... Sonra bir ara devamlı şehir dışında, yoğun ve uykusuz olduğumdan siteye pek giremedim. Bir akşam  aklıma geldi, gireyim dedim. Girdim ki site ooohoooo kalabalık, cıvıl cıvıl... Bir daha da kopamadım zaten...
Yukarı Dön
nilay Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

"Maviboncuk'un Annesi..."

Puanlar: 10862
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2008 Saat 16:11
ben nette  yemek tarifi ile ilgili birini arıyordum tesadüfen gördüm o dönem burada da yemek tarifi veriyormuş sanırım,iyiki de bulmuşum....ilk üye olduğum zamanlar ne kadar da az kişiydik burada şimdiyse maşallah bayağa bir kalabalık...........allah burada ki dostlukları sakın bozmasın...... 
Yukarı Dön
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Puanlar: 2821
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2008 Saat 16:23
Orjinalini yazan: nilay nilay Yazdı:

ben nette  yemek tarifi ile ilgili birini arıyordum tesadüfen gördüm o dönem burada da yemek tarifi veriyormuş sanırım,iyiki de bulmuşum....ilk üye olduğum zamanlar ne kadar da az kişiydik burada şimdiyse maşallah bayağa bir kalabalık...........allah burada ki dostlukları sakın bozmasın...... 

Aranan kişi Elif Korkmazel'di herhalde... Hala bizimle Elif, sağolsun. Wink
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 23>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.