Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bu siteyı nasıl keşfettınız
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubu siteyı nasıl keşfettınız

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 212223
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2011 Saat 19:49
çok tatlısınız
Yukarı Dön
MIRAY Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 8
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ara 2011 Saat 22:02

başka bir sitede Dr Kadir Bey'in tekrar burada yazmaya başladığını duyunca hemen üye oldum Thumbs Up

kızım       nisan 2004
oğlum ağustos 2008
Yukarı Dön
NİLÜFER-ALPEREN Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1761
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Oca 2012 Saat 15:06
Bende bu siteyi internette araştırma yaparken buldum..Erken hamilelik belirtisi araştırıyordum..Hemen üye oldum..Formu baştan sonuna kadar okudum..İnsanların anlatıklarını çok samimi ve sıcak buldum..Çok ta bilgi sahibi oldum..PC yi ilk açtığımda il açtığım sayfa bu sayfa oluyor..Artık facebboku bile asla açmıyorum..iyiki üye olmuşum bu sayfaya diyorumBig smileLOLSmile

Yukarı Dön
sedesa Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2647
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Oca 2012 Saat 21:59
Ben de internette erken hamilelik belirtileri üzerine araştırma yaparken rastladım..... başka siteler de vardı... hepsine şöyle bir göz gezdirdim.... "Anne Olunca Anladım" da daha samimi ve daha düzeyli paylaşımlar olduğunu gördüğüm için burası daha yakın geldi....

Ben ikinci çocuğu planlıyorum ve heyecanlıyım bu konuda... etrafımdaki insanlar heyecanımı anlamıyorlar ya da fazla buluyorlar... eşimle bile çekinerek paylaşıyorum pek çok şeyi.. vazgeçer diye kafasını şişirmekten korkuyorumLOL

Ama burda öyle değil... herkes birbirinin heyecanını ve üzüntüsünü paylaşıyor... çok güzel bir destek var.....bilgisayarımı açtığımda maillerimi kontrol etmeden hemen bu siteyi açıyorum ne var ne yok diye....

İyiki varsınız....kafama takılan birçok sorunun cevabını aliyorum buradan.... yalnız olmadığını bilmek çok güzel... 

Yukarı Dön
nasçınar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 7
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Nis 2012 Saat 19:05
internette gezinirken denk geldim ve işte buradayım :)
Yukarı Dön
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 140
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nis 2012 Saat 23:17
kız kardeşimin tavsiyesiyle üye oldum.iyiki de burdayım kocaman bi yüreğiyle büyük bir aile gibiyiz diye düşünüyorum...
Yukarı Dön
Milena Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eyl 2012 Saat 15:18
Ben de adetime yaklasinca internetden erken hamilelik belirtileri aktarirkan bu siteyi buldum.....Kac gun okudum,sonra uye oldum.Siteye uye olmak bana dusdu,4yildi hamile kalamiyordum bir turlu,uye oldugum ay hamile oldugumu oyrendim........Cok mutluydum.Fakat sonra bebek dusdu,amma na yapayim.4yildi olmuyor,buna da sukur dedim.InsAllah siteye uye olan her kes tez bir zamanda mutlu haberler yazsinlar......Emeyi gecen her kese sonsuz teshekkurlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.ALLAH razi olsun sizlerden. Clown

Düzenleyen Milena - 11 Eyl 2012 Saat 15:19
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 212223
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.