Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - şiddet ve ayrılık
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

şiddet ve ayrılık

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ayse76 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 78
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayse76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: şiddet ve ayrılık
    Gönderim Zamanı: 23 Haz 2014 Saat 10:54
merhaba
benim de eşimle ilgili bir problemim var arkadaşlar.yakalşık 7 yıldır evliyim.eşimle aşk evl,iliği yaptıgımı söyleyemem.eşimde öfke kontrolü ile ilgili problem var.sinirlendiğinde evde ne var ne yoksa parçalar,kırar,hakaret eder.aynı zamanda 7 sene içinde beni küçük düşürücü aşagılayıcı pekçok hakaretleri de vardı,sokak ortasında bana hakaret etmeleri gibi.ben bunları hep kol kırılır yen içinde kalır mantıgı ile sineye cektim,düzelmesini umut ettim,görmezden geldim.ne de olsa evine bakıyor,çocugu ile ilgileniyor.tek kötü davranışı bu.bu da çok sorun degil anlayışı ile hareket ettim.
Ancak gecen ay tekrar bir kavga ortamında bana çok ağır hakaret etti ve beni yine itekledi...ettiği hakaret yenilir yutulur cinsten degil..or..pu.dedi bana.ben çalışan üniversite mezunu biriyim.bir kızım var.
bunu üzerine ben de senden boşanıcam dedim,çünkü artık ne saygı ne de sevgimiz kalmadı.yataklarımız ayrı....ailem olsun kocandır,çocugunuz var .cekiceksin,özür diler devam edersin diyor.
ama ben sevmediğim ve bana dokunmasını da istemediğim biriyle nasıl yaparım.bu kadar şeyden sonra hayat nasıl devam eder..sizlerde de dönüşler bekliyorum..

Yukarı Dön
ayse76 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayse76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2014 Saat 10:55
lütfen arkadaşlar ne yapmalıyım,nasıl bir yol izlemeliyim,bir anne bir kadın olarak nasıl harekte etmeliyim.yardımcı olun...

Yukarı Dön
efes2630 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 239
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı efes2630 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2014 Saat 13:49

Eşin bu konuda hatalı olduğunu, hatasını düzeltmek istediğini söylüyor mu, yoksa umursamaz bir tavır içinde mi?

Düzenleyen efes2630 - 23 Haz 2014 Saat 13:50
Yukarı Dön
ayse76 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayse76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2014 Saat 14:04
evet hatalı oldugunu kabul ediyor,ancak şöyle bir durum var;brn  artık inanmıyorum ona .ve sevgi duymuyorum,dolayısıyla saygı da yok olmuş durumda.tüm bunlara ragmen toplanabilir mi herşey tekrardan.bu arada sadece sessiz kalarak düzelme olacagını düşünüyor.7 yıl boyunca evliliği götüren bendim ve artık yoruldum..:(

Yukarı Dön
ayse76 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayse76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2014 Saat 14:05
hatalı oldugunu tam olarak söylemiyor aslında kavga esnasında insanlar bu tarz kelimeler sarf edebilirmiş,dediği bu elbette özür diledi ama...?? ama işte ben inanmıyorum artık..

Yukarı Dön
efes2630 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 239
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı efes2630 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2014 Saat 17:19
Hatalı olduğunu kabul ediyorsa profesyonel yardım almak konusunu gündeme getirebilirsin. Çocuk olunca işin içinde, vazgeçmek çok zorlaşıyor bence, sevmesen de belki sevgi olmasa da olur ama saygı % 100 şart.

Düzenleyen efes2630 - 23 Haz 2014 Saat 17:22
Yukarı Dön
dilek yiğitcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3604
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2014 Saat 21:11
sen ilk başta eşin olmadan kendini idare ede bilecenmı hayatında çıktığında sana neye mal olacak onları bir düşün ondan sonra hayatını cız eşinden ayılınca da seni zorluklar bekliyecek her zaman evladını da gözünün önüne getir oda hayatiniz da var
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
ayse76 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayse76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haz 2014 Saat 09:39
idare edebilecekiyim kısmı evet idare edebilirim maddi olarak yeterim diye düşünüyorum.Allah  izin verirse tabii...çünkü eşimi sevmiyorum artık...ve gerceketne degişebilecegine inanmıyorum.. maalesef...:(

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.