Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - şiddet ve ayrılık
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

şiddet ve ayrılık

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MaRaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haz 2014 Saat 18:31
esin pi$mansa psikologa gitmeyi kabul eder herhalde
bence çocugun için psikologa gitmesini isteyip tekrar deneyebilirisn
profesyonel yardim almayi kabul ederse o zaten buyuk bi adim atmis olacakdir
sende sebredip^bekleyerek bi adim atmis olursun çocugun için
Yukarı Dön
dilek yiğitcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3604
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Haz 2014 Saat 01:01
bence maralın dediğini bir düşün tek çok zor bütün yük sende olacak
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
ayse76 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 78
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayse76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haz 2014 Saat 14:29
çok teşekkürler,ama şunu da düşünüyorum.çocugum için evet yapmalıyım göze almalıım ama sadece cocuk degil benim de mutlulugum önemli degil mi burada? ben ona karşı saygı ve sevgiyi yitirdim.
psikologa gitmeyi kabul etse bişeyler degişir mi bilmiyorum.annem ve babamın da sorunlu evlilikleri vardı.annem senelerce katlandı hem mesleği olmadıgı için hem de çocuklarım var diye ama özellikle mesleğinin olmaması etkili oldu annem için.şimdi babam 80 yaşında nerdeyse
yine kimi zaman anneme hakaret eder laf söyler,anneme da sadece oturup aglamak düşüyor böyle zamanlarda ...ite şimdi bunları görürken aacaba diyorum cocuklara için bir evliliği devam ettirmek ne kadar dogru??

Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haz 2014 Saat 00:49
o hayati sen yaşıyon ayşe maddi olanağinda var kararini sen ver çocuk büyüyecek hayatini kuracak öyle bir zaman dayızki kapını belkim acmaz

Düzenleyen dilek yiğitcan - 28 Haz 2014 Saat 00:54
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
ayse76 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayse76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haz 2014 Saat 14:15
çok haklısın,çocuklar bir şekilde büyüyorlar.hayata devam etmek lazım,öyle veya böyle....tabii bu kacayla da napmam lazım bir an önce karar vermem lazım sanırım...:(

Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Tem 2014 Saat 13:06
ne yaptın kara vere bildinmi
Yukarı Dön
nukusev Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 181
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nukusev Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Tem 2014 Saat 13:16
Cok zor işler yaaa Allahım yardım etsin:( inşallah hakkında en hayırlısı olur..
Kadın olmak ne kadar zor su hayatta..herseyi biz düşünmek zorundayız.hem hanımız hem iş kadını hem anne hem ögretmen hem doktor Vs.bütün yük kim ne derse desin kadınların üstünde bu kadar net.

Yukarı Dön
ayse76 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayse76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Tem 2014 Saat 09:15
evet aayrılmayı düşünüyorum kesin olarak..kararım bu yönde olacak sanırım.ama ailelere anlatım kısmı zorlayacak sanırım.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.