Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Çocuk Hastalıkları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Su çiçeği olabilirmi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumSu çiçeği olabilirmi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
silamiran Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 25
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı silamiran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Su çiçeği olabilirmi
    Gönderim Zamanı: 07 Haz 2014 Saat 10:45
Mrb Kadir bey benim 7 yaşında kızım 2 aylık oğlum var .kızımın okulunda su çiçeği salgını vardı. Kızımın da ateşi çıktı öksürüğü vardı yüzünde bi tane sivilceye benzer bişey çıktı önceki gün bugün boynunda ve yüzünde bir kaç tane daha var su çiçeğimi acaba? 2 aylık bebegımede bulaşuröı ne yapmam gerekiyor lütfen yazarmısınız tşkler
Yeter
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı silamiran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haz 2014 Saat 12:34
Hocam yüzünde ve boynunda var demiştim sırtında kafasında ve vücudunun önünde de tek tek var
Yeter
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı silamiran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haz 2014 Saat 18:02
Hocam Dr götürdüm su çiçeği tavegyl diye bir şurup yazdı onumu kullanalım yoksa sizin diğer maillerde yazdığınız zovirox mu kullanalım lütfen cvp yazarsanız sevinirim
Yeter
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haz 2014 Saat 18:46
SAKIN, Tavegyl kullanmayin.. Cahil bunlar. Kasiniyor diye Allerji surubu yaziyor.. Adamdaki, "zeka" ya bir bakin...
Tavegyl, Allerji ilacidir, "kasinti" ilaci degildir...
Zovirax surup, 4 saatte bir, gece 04:00 haric, 1 olcek verin. 5 gun kullanin.
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı silamiran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haz 2014 Saat 22:30
Hocam tekrar rahatsiz ediyorum ama bi kac sorum olacak kizima dediginiz gibi kullaniyirum ilaci ama oglum iki aylik anneme sordum gecirmemisim ben su cicegi.herkes mutlaka bebegede geccktir diye soyluyorlar odalari ayri hocam sizcede gecermi bebegede?simdidwn tskler
Yeter
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haz 2014 Saat 08:47
Cok zor...Ama tedbirli olmanizda fayda var.
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı silamiran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2014 Saat 20:37
Hocam yıne ben kızımın su çiçekleri kabuk bağlamaya başladı .bugunde oğlumun yüzünde sivilceye benzer gözünün altında ucu ıltahaplı gıbı. Kızımında ılk yüzünde bı tane çıkmıştı ıkı gün sinema digerleri çıktı acaba Buda mı su cucegı daha ıkı aylık oğlum eğer su cıcegıyse ne yapmam gerekıyo hocam..
Yeter
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı silamiran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2014 Saat 20:55
http://hizliresim.com/p4JXpq
Yeter
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.