Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - balgamlı öksürük geçmiyor : (
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumbalgamlı öksürük geçmiyor : (

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
25aysemm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesajın Direkt Linki Konu: balgamlı öksürük geçmiyor : (
    Gönderim Zamanı: 18 Kas 2013 Saat 10:52

Hocam merhaba ,

Öksürükle olan yazılarınızı okudum ama hala ne yapacağımı bilemiyorum.Kızım 23 aylık. 

1 hafta önce hapşırık burun akıntısı öksürük başladı . Peditus vermeye başladık göğsünde hırıltı başladı ve geceleri uyuyamadı ses kısıldı.Ateş olmadı çok şükür . Bu arada sürekli burnunu açtık .

3 gün önce Dr götürdük aşağıdaki ilaçları verdi.

2 saatte bir ventolin hava verilecek.
Klomer Antibiyotik sabah akşam 1 ölçek
dekort ampul  2 gün  1 er ad yarım içsin dedi.
Birde Toz verdi adını unuttum hocam mamasına yada yoğurda karıştırın  gece yatmadan öksürüğü keser dedi dr.

Antibiyotiği içiremedik maalesef hep çıkardı. dekort ampul yan etkileri çokdu vermek istemedim hocam.
Havadan da nefret etti artık.verdirmek istemiyor :( 

Ama balgamlı öksürük devam  ( hala ateşimiz yok hocam.)

Sizden yardım rica ederim. Teşekkürler.

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kas 2013 Saat 18:41
Peditus verdiginiz icin; oksurugu baskiladiniz ve akcigerlerine inmesine sebep oldunuz.Tabiiki arkadan hiriltilar gelecek, zira kasten bunun icin veriliyor. Simdi giderseniz, BRONSIT(veya, Astim) olmus diyerek iyice beter ilaclari verip sizi doktorlardan cikamaz hale getirecekler..Eski mailleri okuyun, diger kurbanlari gorursunuz.
Decort ampul, icilmez. AGIZDAN ETKISI YOKTUR.
Bu sarlatan doktordan uzak durun..
Cocugunuz; basit bir Grip geciriyor. Grip, enaz, 2-3 hafta surer. Sadece benim Grip icin anlattiklarimi uygulayin, yoksa, bu doktorlarla daha cok caniniz yanar.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.