Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - tecrübelerinize ihtiyacım var
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konutecrübelerinize ihtiyacım var

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
reyyan15 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4
Mesajın Direkt Linki Konu: tecrübelerinize ihtiyacım var
    Gönderim Zamanı: 17 Haz 2013 Saat 15:11
selamlar
sevgili anne arkadaşlarım, ablalarım
ben bir ablayım 3 yaşında kardeşim var son günlerde çişini tuvalete yapmasını öğrettim gündüz sorunsuz çişini söyleyebiliyor ama kakasını hep yaptıktan sonra söylüyor bunu nasıl öğreteceğim bir de gece nasıl öğreteceğim gece bez bağlamaya devam ediyorum nasıl olacak hiç bir bilgim yok kimse de yok soracak yaşlı babaannem var o da kızdırıyor sürekli kardeşimi öğrendikleride boşa gidecek diye korkuyrm Confusedbana yardım edin kakasından korkuyor olsa gerek acır diyor geldiğini kaka yapacağını belirtiyor anlayabiliyrm kakası geldi ama tuvaletine oturmuyr yapmıycm acır diyr Disapprove
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2013 Saat 20:50
canım takdir ettim seni öncelikle bunu belirteyim...

büyük tuvaleti çok katı ise yaparken sıkıntı çekecektir.o yüzden biraz liflli gıdalar yedirin...kayısı,kabak ,bamya,üzüm yesin bol su içsin...sonra kendinden biraz büyük bi abiyi tuvalette izleyebilir...korkusunu yenmesi için ve örnek olması için ....zorlamak yok kendi zamanla isteyecektir...maaşallah sana ve kardeşine :)
Yukarı Dön
kıvanç Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 890
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2013 Saat 20:54
Merhaba anneler formu Dr Kadir tuncunun alt forumda ilgili yazılarını ve sorulara verdiği cevapları okursan bilgileneceğini düşünüyorum .zira ben 2. Çocuk annesi olmama rağmen 3yaşındaki oğluma hala öğretmedim çünkü Kadir tuncunun dediği gibi kedi köpek değillerdi tuvalet terbiyesi veresin.
Yukarı Dön
reyyan15 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 4
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2013 Saat 22:31
çok teşekkür ederim evet kakası biraz katı oluyor yapmadığı için diye düşündüm çok tutuyor yapmak istemiyor zorlamıyorum bende bez takayımmı diyorum onuda istemiyor sadece gece bağlatıyor yarın alırız meyva komşu çocuklarda rica ederim kabul eden olursa çok sağolun çok işime yaraaycak
kadir beyin sayfalarınıda okuyorum tabi o olmasa çok daha fazla zorlanırdım ama tam bilemedim yinede  beceremedim ben bu işi
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.