Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Günlük yaşam hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - tasinacagiz.nerden baslayacagimi bilemiyorum?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konutasinacagiz.nerden baslayacagimi bilemiyorum?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gugguludaglarguggulu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 184
Mesajın Direkt Linki Konu: tasinacagiz.nerden baslayacagimi bilemiyorum?
    Gönderim Zamanı: 07 Nis 2013 Saat 20:05
lutfen yardim hanimlar.tasinmak istiyoruz ev bulursak.nerden baslamaliyim.bahar temizligide  yapmadim.simdiki evimde mi yapayim yoksa tasindigim evdemi yapayim.lutfen fikir verin su kara kara dusunen uyenize.birde 6 katta oturuyoruz.esyalar nasil inecek bilmiyorum.allahim kolaylik ver 
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Cekilmiyor hasretin annemm
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2013 Saat 21:47
e$yalari ta$ima $irketi ta$ir, sen kartonlarsin sadece
yeni evini temizle diycem ama hemen çikabilirmisin istegine gore
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4651
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 14:54
öncelikle kolay gelsin Allah yardımcın olsun...ne zaman taşınacaksınız? 1 aydan önce ise, yeni taşınacağın evi taşınmadan güzelce temizlersin cam kapı yer dolaplar boşken rahat olur..tuvalet banyo duvarları...perdelerini yeni evde yıka yıka as..mis gibi kokar tertemiz başlarsın...koltuklarını taşınınca yıka sil...taşınırken de kirleniyor ister istemez...yatak kılıflarını yastık iç kılıflarını yıka taşınınca..zaten tüm hıurçlar baza içleri elden geçer silinir temiz temiz yazlık kıyafetlerini dolap içlerine yerleştirirsin...
ama eğer 1 aydan fazla zaman varsa...bahar temizliğini bu evinde yap...derimWink
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 18:34
ev ariyoz.havalarda sogdu.yarin esimle bakacaz yine ev aramaya.ozaman havalar bugunlere duzelirse kisliklari kaldirayim.siz nasil hurc kullaniyorsunuz yorganlara.benim aldiklarim kenarlarindan yirtiliyor
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 22:26
hurçları pazardan almıştım..memnunum taşındım 2 defa yazlık kışlık değişimi yaptım şükür sağlam çıktılar yırtılmadılar..pahalı bişey değildi..nerede oturuyorsunuz?yavaş yavaş karton kolilere kullanmadığın eşyaları yerleştir...cam kırılacaklar için gazete biriktir...kargo şirketleri çok pahalı yapıyor bu işleri hem nereye ne koydukları tam belli olomuyor..kolilerin üzerine okunacak şekilde içindekileri kırılacaksa kırılacak uyarı diye yaz...4 defa taşındım...artık pratikleştimBig smile
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 22:47
Orjinalini yazan: kumru kumru Yazdı:

hurçları pazardan almıştım..memnunum taşındım 2 defa yazlık kışlık değişimi yaptım şükür sağlam çıktılar yırtılmadılar..pahalı bişey değildi..nerede oturuyorsunuz?yavaş yavaş karton kolilere kullanmadığın eşyaları yerleştir...cam kırılacaklar için gazete biriktir...kargo şirketleri çok pahalı yapıyor bu işleri hem nereye ne koydukları tam belli olomuyor..kolilerin üzerine okunacak şekilde içindekileri kırılacaksa kırılacak uyarı diye yaz...4 defa taşındım...artık pratikleştimBig smile
pahali hurclar varyorganlar icin ondan alacaktim okadar para verdigime gore biraz buyuk olsa ....yorganlarim sigmaz diye almadim.bahcelievler-sirinevler de oturuyoruz.ama esimin isi bayrampasada ordan tutmayi dusunuyoruz.zor oluyor esim iocin.kartonu markete dedim.tamam dedi bakalim.evet gazetem var.paketlemeyi biz yapacaz.kiraciyim diye esya aldirmadim.yani oyle kirilacak dokulecek esyam hic yok.tasinirken iyiki esyam yok diyorum.cok zor olurdu benim icin.mutfagi paketleme en sonami yapayim.allahim yazarken dahi sanki tasiniyormusum gibi .....
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 22:58
eşyanın az olması iyiymiş..eşya dert valla benim de çok eşyam yok..rahatım..mutfağı kullandıklarını son zamana kadar bekle..erken koyarsan zırt pırt çıkaracaksın yine dağılacak...inşaallaah market verir..eşim iş yerinden sıfır koli getiriyordu ben onlara yerleştiriyordum..kitaplarımı falan erkenden koydum....misafir yemek takımlarımı kaldırmıştım erkenden..sosyete pazarına bak hurç için..bayrampaşa avrupa tarafında sanırım değil mi..inşallaah uygun bi ev bulursunuz..dert valla kiracı olmak ben de 6 ay önce ankaradan istanbula 7 aylık hamile halimle taşındım bi de oğlum var 4 yaşında canım çıkmıştı..yine taşınmak gündemde evde küf olduConfusedumarım çözülür yoksa maddi manevi göçeceğizTongue
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 23:08
Orjinalini yazan: kumru kumru Yazdı:

eşyanın az olması iyiymiş..eşya dert valla benim de çok eşyam yok..rahatım..mutfağı kullandıklarını son zamana kadar bekle..erken koyarsan zırt pırt çıkaracaksın yine dağılacak...inşaallaah market verir..eşim iş yerinden sıfır koli getiriyordu ben onlara yerleştiriyordum..kitaplarımı falan erkenden koydum....misafir yemek takımlarımı kaldırmıştım erkenden..sosyete pazarına bak hurç için..bayrampaşa avrupa tarafında sanırım değil mi..inşallaah uygun bi ev bulursunuz..dert valla kiracı olmak ben de 6 ay önce ankaradan istanbula 7 aylık hamile halimle taşındım bi de oğlum var 4 yaşında canım çıkmıştı..yine taşınmak gündemde evde küf olduConfusedumarım çözülür yoksa maddi manevi göçeceğizTongue
sosyete pazari nerde canim.evet avrupa tarafi.umarim esim oralar biraz pahali diyor.napacaksak.butceye uygun buluruz insallah.hemde nasil sikinti kiraci olmak.tasindigin evde mutlaka bir begenilmeyen yeri cikiyor.bende ankaradan ist geldim.16 ay falan oldu.ay ne zor olustur senin icin hamile olarak.sen nerde oturuyosun cnm
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.