Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Günlük yaşam hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - tasinacagiz.nerden baslayacagimi bilemiyorum?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konutasinacagiz.nerden baslayacagimi bilemiyorum?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4651
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 23:20
biz sancaktepe anadolu tarafındayız eşimin işyerine çok yakın diye tuttu burayı..ben hamile olduğum için bakmaya gelemedim bile...taşınınca gördüm..çoook küçük evim kutu gibiLOLLOLankara da neredeydiniz? biz aoç toki evlerindeydik..kocamandı evimiz, site de güzeldi çocuk parkları falan bir sürü dostumuz arkadaşımız vardı..herşey geride kaldıCryalışamadım hala buraya...buarada nerede var sosyete pazarı bilmiyorum tam..nişanlıyken beşiktaş sosyete pazarına kuzenim götürmüştü ama tarif et desen edemem...çayyolundaki sosyete pazarından almıştım hurçlarımı..tanesi 5tl mi neydi...orta boy..büyük boy 2 tane sanırım o da 10 tl gibi bişeydi...
Yukarı Dön
gugguludaglarguggulu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 184
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 23:33
Orjinalini yazan: kumru kumru Yazdı:

biz sancaktepe anadolu tarafındayız eşimin işyerine çok yakın diye tuttu burayı..ben hamile olduğum için bakmaya gelemedim bile...taşınınca gördüm..çoook küçük evim kutu gibiLOLLOLankara da neredeydiniz? biz aoç toki evlerindeydik..kocamandı evimiz, site de güzeldi çocuk parkları falan bir sürü dostumuz arkadaşımız vardı..herşey geride kaldıCryalışamadım hala buraya...buarada nerede var sosyete pazarı bilmiyorum tam..nişanlıyken beşiktaş sosyete pazarına kuzenim götürmüştü ama tarif et desen edemem...çayyolundaki sosyete pazarından almıaştım hurçlarımı..tanesi 5tl mi neydi...orta boy..büyük boy 2 tane sanırım o da 10 tl gibi bişeydi...
aynen canim bende gelemedim.esim tuttu.annemin acisiyla yanip tutusuyordum o zamanlar. bu evimi seviyomda inip cikarken cok yorucu merdivenler birde balkonum yok.mutfak penceresine seriliyor camasirlar.hep yemek kokusu oluyor.ben biraz titiz oldugm icin sevmiyorum mis gibi kokmasi lazimken.en onemliside eimin is yerine yakin istiyorum.zavallim yoruluyor.sincandaydik.ben ank pek bilmem esim karis karis bilir.ama hamileligimin ilk uc ayi ank gecti .hala eski evimi dusundukce midem bulaniyor.bende alisamadim.ank benimde komsum ark vardi.burda 16 ay gibi oldu bir komsum dahi yok.bende pazara bakim hurc icin omazsa.bebis kac aylik simdi cnm.
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Cekilmiyor hasretin annemm
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 23:45
evet istanbulda balkon lükse giriyorTongueçok haklısın balkon şart...kızım 4 aylık oldu..anneni kaybettiğini okumuştum Allah rahmet eylesin..nur içinde yatsın..ben de babamı kaybettimCry14 yıl oldu ama dün gibi..çok özlüyorum..keşke torunlarını görebilseydi..istanbulda insanlar birbirlerinden korkuyorlar..merhaba demeye çekiniyorlar...
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 23:50
ben yatıyorum sana iyi geceler, umarım yardımcı olabilmişimdir...kolay gelsin..sohbet ederiz yineWink
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 23:58
Orjinalini yazan: kumru kumru Yazdı:

evet istanbulda balkon lükse giriyorTongueçok haklısın balkon şart...kızım 4 aylık oldu..anneni kaybettiğini okumuştum Allah rahmet eylesin..nur içinde yatsın..ben de babamı kaybettimCry14 yıl oldu ama dün gibi..çok özlüyorum..keşke torunlarını görebilseydi..istanbulda insanlar birbirlerinden korkuyorlar..merhaba demeye çekiniyorlar...
babacinin mekani cennet olsunins.evlatlar icin enzor olanda anne babalarinin torunlarini gorememesi.aynen ya.ne gunlere kaldik.iyi geceler cnm.allah rahatlik versin 
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2013 Saat 23:59
tskler cnm hemde baya yardimci oldun.
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1711
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nis 2013 Saat 02:20
selam ben bayrampaşada büyüdüm orada uygun yerlerde var iç taraflara forum istanbulun üst tarflararına bakın isterseniz ailem orada oturuyor ve öyle çokta pahalı değildir
şimdi bende ankara batıkentteyim
kolay gelsin
işin eve yakın olması bencede çok önemlidir
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nis 2013 Saat 09:12
Orjinalini yazan: febaa2 febaa2 Yazdı:

selam ben bayrampaşada büyüdüm orada uygun yerlerde var iç taraflara forum istanbulun üst tarflararına bakın isterseniz ailem orada oturuyor ve öyle çokta pahalı değildir
şimdi bende ankara batıkentteyim
kolay gelsin
işin eve yakın olması bencede çok önemlidir
aaaaaaa ciddenmi.hem guvenilir hem uygun komsuluk baglari guclu istiyorum.cok sey istedim galiba.ozelden mahalle olarak yardimci olurmusun.hangi mahallelere bakayim.valla cok sevindim.
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.