Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bebeğim için bana yardım edin
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuBebeğim için bana yardım edin

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2013 Saat 08:17
evet evet kesinlikle rahat olmak gerek........

yalan yok bi dönem ben de yaşadım pimpiriklinin yaşadıklarını...sonuçte hep çocuk galip geliyor... kırılan; onu kırdığım için üzülen ben oluyordum...neyse ki fazla uzatmadan farkettim....

amaaaann salla yaaa ister yer ister yemez...ama yemiyorsa patates kızartması da yok çikolata da yok...orda işte benim borum öter

Yukarı Dön
pinpiriklianne Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 11
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2013 Saat 11:16
kendimi çok suçluyorum ben alıştırdım çocuğumu buna.Ağlamasın üzülmesin yeter ki yesin mantığıyla hep istediklerini verdim ona.alışkanlık oldu artık çocukta.ağlamayı koz olarak kullanıyor bana biliyor ki ağlayınca istedikleri olacak.dediklerinizi yapacağım yavaş yavaş ama alışkanlıklarını değiştirmek zor ve çok zaman gerek bana.o zamana kadar gelşimini desteklemem lazım.bunun için araştırma yaptım.Geçenlerde Yumurcak Tvyi izliyorduk beraber .............. şurupları diye bir ürün duydum sonra nette facebookda buldum.İçinde b, e , d vitamini varmış kemik ve diş gelişimine destek olan şeyler.eczacıya sordum tavsiye etti.alıp kullanmayı deneyeceğim eczacı tadı portakallı dedi çocuğun hoşuna gider dedi deneyeceğim anneler her yolu deneyceğm:( o benim canım..

Düzenleyen Kevser - 13 Nis 2013 Saat 00:42
Yukarı Dön
kızımmelis Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2013 Saat 17:47
kendini bu kadar suçlama ve üzme.Tecrübesizsin bizde öyleyiz hatalar yapılır ama düzelir canım.bencede çocuk yeme alışkanlığını değiştirene kadar vitamin kullanmak yararınıza olacaktır. .......... Şuruplarını da araştırmışsın madem eczacı da al demiş al canım o zaman kendini böyle harap edeceğine..faydası olur kesinlikle.merak ederim ben haber ver :)kolay gelsin..

Düzenleyen Kevser - 13 Nis 2013 Saat 00:42
Yukarı Dön
titizanneyim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2013 Saat 15:12
durumuna üzüldüm gerçekten ama bir zaman sonra geçer çünkü benim kızımda da vardı buna benzer bir durum.Hemen istediğin gibi olmuyor ama zamana bırak düzelecek.Asla kendini suçlama yanlış yaparsın.Ben bilmiyorum ............ şurubunu ama sen eminsen al tabi için rahat etsin en azından.Bende kızım bir şey yemediği dönemde doktor tavsiyesi üzerine vitamin kullanmıştım canım.

Düzenleyen Kevser - 13 Nis 2013 Saat 00:43
Yukarı Dön
AtaDenizim Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1286
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Nis 2013 Saat 00:42
canım istikrarlı olmalısın. çok fazla üstüne gitmeden sıkmadan alıştırman gerekiyor..birgün yemez iki gün yemez muhakkak  yiyecektir...yemeğimizi yiyelim dolaşmaya çıkarız vs. vs. örneklerle masaya oturtabilirsin.ayrıca seni anlayabileceği yaşta bence elinden tutup okşayarak konuşabilirsin.bu çözüm olur bir gün de  sonuç alamazsın ama zamanla olucaktır.
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2013 Saat 20:15
zaman alacak canım bende bilyorum ama dediklerini denerim mutlaka..o zamana kadar düzelene kadar da onu desteksiz takviyesiz bırakmam lazım değil mi
Yukarı Dön
titizanneyim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2013 Saat 11:28
yeme düzeni oturana kadar bence takviye yapmalısın.en azından bir yerden çocuğun vücuduna iyi bir şeyler girsin. ............. şuruplarını kullanıyor musun nasıl gidiyor?

Düzenleyen Kevser - 13 Nis 2013 Saat 00:43
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2013 Saat 15:24
kullanmaya başladım canım evet.yemek yemiyor hala doğru düzgün ama şurubu içiriyorum düzenli olarak.Başta içmek istemedi ama şimdi içiyor tadı da portakallı ya sevdi yani.Umarım daha da iyi olur..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.