Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Aşılar & Hastalıklar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bronşiliot
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubronşiliot

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahzer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 27
Mesajın Direkt Linki Konu: bronşiliot
    Gönderim Zamanı: 22 Oca 2013 Saat 23:02
kızlar mrb..eminim bi çoğunuzun bebeği bu hastalığı geçirmiştir.benim oğlum 14 aylık bu hastalığa 6 kez yakalandıCry..canm cok sıkkın tavsiyelerinizi bekliyorum..bi çok doktora gittim.formda kadir beyle konuştum.kafam cok karıştı.ne yapacağımı şaşırdım..bebekleri bu hastalığa yakalanıp cok sık tekrarlıyan varmı?hangi yöntemleri kullanıyosunuz?
Yukarı Dön
ahzer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2013 Saat 22:53

buraya kimsenin uğradığı yok heraldeUnhappy
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2013 Saat 00:35
ahzer büyük oğlum 5 yaşında...2,5- 3 yaşına kadar sık sık bronşiolit olurdu tabii gittiğimiz dr ların teşhisleri doğruysa..evde nebulizatör bile var...ilk buharı yediğinde 48 günlüktü,ateşler içinde acile götürdüğümüzü hatırlıyorum.ilk çocuk tecrübesiz ve korkaktık.dr lara güvenmek zorundaydık...belki teşhis doğruydu belkide yanlış teşhise takıltık ve kurtulamadık şuan kestiremiyorum...

küçük oğlum şimdi 4 aylık ..onu da 45 günlükken hırıltı şikayetiiyle dr götürdüm reçetede yok yoktu...hiçbirini kullanmadım....2 hafta önce de öksürüğü başladı...dr bile götürmedim..kadir bey in tavsiyeleriyle atlattık her iki durumu da...çocuğu iyi takip etmek gerekiyor tabi...yine de insan şüpheden kurtulamıyor hangisinin doğru olduğu konusunda...

Allah bütün anne babaların yardımcısı olsun,isabetli kararlar vermeyi nasip etsin,,,size de geçmiş olsun
Yukarı Dön
ahzer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2013 Saat 16:09
sağol cnm cvbın için bende şaşırdım kaldım..oğlum iki gün içinde gribi hırıltıya ceviriyo..ilaç kullansamda kullanmasamda:(kadir beyle bende konuştum.onun önerisiyle bütün ilçları kestim.1hafta sonra oğlumöyle bi atak gecirdik ki anlatamam.inat etim götürmedim doktora ama olmadı..doktorumuz kızdı böle yaparsan bu cocuk astım olur dedi.biz hastanede de yattık..coookk zor bi durum..kafam cok karışık..büyük oğlun şimdi artık oluyomu bronşiliot..kadir beyin tavsiyeleri iyimi geldi size?peki hırıltı oluştuğu zaman ilaç kullanmadan ne kadarda atlatıyosunuz?cvplarsan cok sevinirim cnm...
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2013 Saat 20:32
dediğim gibi 2,5-3 yaşından sonra olmadı.o zaman kadir bey i tanımıyordum...hırıltı oluştuğundan ilaç kullanmadığımız olmadı...
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1711
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Oca 2013 Saat 08:58
bence kadir beyin dediklerine güvenmek gerekiyor ben öyle yapıyorum 10 aylıkken 1,5 ay öksürmüşte bebğim sürekli üst üste grip geçirmişti biraz sabrettim kadir beye sordum ama anne olunca beklemek sabretmek çok zor oluyor insan hemen geçsin istiyor sonra 2.ayında geçti
geçmiş olsun
Yukarı Dön
ahzer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Oca 2013 Saat 12:57
teşkler cnm cvbın için:)bnm oğlumda öksürükle birlikte hırıltıda oluşuyo nefes alışverişi cok hızlanıyo.bitürlü balgamını atamıyo doktorumuzda bu yaşta balgamını atamaz kurutmamız lazım diyo..bende şaşırdım napcağımı...6 yaşına kadar geçmez diyor doktorlar allah başka dertt vermesin ama oğlumu biyere cıkartamıyorum.misafir kabul etmiyorum.çok sıkılıyo evde agrasifleşiyo..
Yukarı Dön
ahzer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2013 Saat 23:04
kimsenin çocuğu bu hastalıktan gecirmemiş galiba yada unutmuşlar artık..hergün girip bakıyorum bişey yazan oldumu acaba diye ama yok...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.