Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Diğer Konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yeni Doğanla bebek yolculuğu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuYeni Doğanla bebek yolculuğu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
masalci65 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesajın Direkt Linki Konu: Yeni Doğanla bebek yolculuğu
    Gönderim Zamanı: 12 Ağu 2012 Saat 12:03
öncelikle merhaba.benim kızım 3 aylık.doktor müsadesiyle uçak yolculuğu yaptık.ne olduysa bundan sonra oldu.yolculuktan sonra bebeğimin kulaklarında duyma sıkıntısı başladı.ayrıca daimi ağrısı varmış gibi huzursuzlandı.doktora gittik ve basınçtan dolayı duyma zarında sıkıntı çıktı.bende vicdenen çok huzursuzum.çok gerekeliymiş gibi yeni doğan bebeğimi yolculuğa çıkarttım.keşke 7-8 aylık olduktan sonra çıkarsaydım.çok pişman oldum ama...hiçbirşeyin bebeğimin sağlığından daha önemli olmadığın öğrenim..
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağu 2012 Saat 12:16
maalesef doğru. yeni doğmuş bebeğin uçak yolculuğu için neden risk alınır bilemiyorum. ki bunun zararsız olduğu yüzde yüz ispatlanmamış bile...söylenenler sadece tahmini..
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağu 2012 Saat 12:19
evet komşumun kızıda 3 aylıkken uçakla tatile gittiler.döndüklerinde tatil zehir olmuş.bebeği hastaneden dışarı çıkaramamışlar.küçücük bebeği basınca maruz bırakmanın pişmanlığıyla tatilleri zehir olmuş... 
Yukarı Dön
Asli - kuzey Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 15
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağu 2012 Saat 15:09
çok üzücü... umarım geçiçi bir durumdur. benim de bir kulağım % 20 kadar duyuyor ama maşallah diğer kulağımda sorun olmadığı için en küçük fısıltıları bile duyuyorum. siz de endişenmeyin. belki geçici bir durumdur. sorun iki kulakta birden değilse işitme sistemi bunu çok iyi dengeliyor.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.