Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kocamı kıskanıyorum .. sinir oluyorum
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuKocamı kıskanıyorum .. sinir oluyorum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gersun29 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesajın Direkt Linki Konu: Kocamı kıskanıyorum .. sinir oluyorum
    Gönderim Zamanı: 26 Haz 2012 Saat 20:37
Merhaba ,

belki benim derdim sizlere garip gelebilir bu kıskanma başlığı yazıldığı gibi değil benim kocam dışardan herkes için benim ailemde '' en iyisi'' ''en laiki'' gibiymiş gibi resmen millet den tapılıyor ben bu durumdan bıktım sıkıldım.
Yeni ortama taşınalı 10 yıl oluyor ve burada herkes adeta kocama tapıyor komşular , çocuğumun
kreşi filan fistan herkes.

Aslında ilk evlendiğimizde bir sorun başlamıştı , benim beyim türkiye den gelme yani bende avrupalıyım avrupalı türk kızı yani.
Ablam vardı ilk zamanlar çok güzel de anlaşıyorduk herkesin bildiği kardeş abla gibi biz de bir birimizi
sayıyorduk ne zaman ben kocamı almanya ya getirdim ablam burunumuzun dibine kadar birden bire taşındı normalinde anneme ve bizlere sık sık uğramıyan yalnız biz onun yanına giden ablamız ne zaman beyimle içli dışlı olalım sinirden kocasına dalaşıyor sonra da aramıza girmeyi çabalıyordu ..
bu neden le doğduğum büyüdüğüm yerden uzaklaştım ve kavuz bitmez gibi burada da aynı şeylerle
karşılaşıyorum ben kötü o kıral...

Ben sinir olma aşamam 4 yaşındaki kızımla 100% artıyor her ne kadar ona sevgimi göstersemde devamlı babasını isityor adeta dışarda benim yanımda milletin içinde sürekli '' baba baba'' diye ağlıyor kendimi resmen bu evlilikten sonra boş ve kişiliksiz hisediyorum bana yardımcı olursanız sevinirim...

Saygılarla
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Haz 2012 Saat 22:06
Bence profesyonel bir yardım alsanız daha iyi olabilir. Çünkü fikirleriniz bizim tarafınızdan yazarak kolay anlaşılmaz diye düşünüyorum. Nacizane...

Hem de bizim yazdıklarımız sizin tarafınızdan yanlış da anlaşılabilir, yani şu anda sizin tarafsız ve gerçekten fikirlerinizi anlayacak birine ihtiyacınız var.Smile
Yukarı Dön
gersun29 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Haz 2012 Saat 23:19
o kadar mi kötüyüm.
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haz 2012 Saat 00:52
profesyonel yardim almani kotu oldugun için deilde daha dogru yol oldugu için onerdi duygu arkada$
illa hasta olmak gerekmiyo artik çagimizda bu yardimi almak için, modern hayatin bi parçasi oldu bu i$ :)

e$in hakkinda da hiç bi$ey bimiyoruz ki, nasil yardimci olucaz sana
en azindan kiskanmakda hakli yada olmadigini du$unmemiz için onun hakkinda biraz daha bilgiye ihtiyacimiz var gibi
neyini begeniyolar, hacimi hocami ilim bilim adamimi ,ameriken filmlerindeki jönleremi beziyorBig smile
haaa bide bazi insanlarda $eytan tuyu vardir derler ya çeker insanlari pozitif  enerjiyle oyledir belkide e$in :)

Düzenleyen MaRaL - 27 Haz 2012 Saat 00:53
Yukarı Dön
beria Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 711
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haz 2012 Saat 12:28
siz bizimle kafa mı buluyorsunuz...Wink en son söylenecek sözü söyleyeyim, öncekileri de sonra gerek olursa söylerim....
hadd bildirmek değil haddimi bilmektir, amacım...
Yukarı Dön
boğaziçi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 12
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2013 Saat 19:28
Orjinalini yazan: gersun29 gersun29 Yazdı:

Merhaba ,

belki benim derdim sizlere garip gelebilir bu kıskanma başlığı yazıldığı gibi değil benim kocam dışardan herkes için benim ailemde '' en iyisi'' ''en laiki'' gibiymiş gibi resmen millet den tapılıyor ben bu durumdan bıktım sıkıldım.
Yeni ortama taşınalı 10 yıl oluyor ve burada herkes adeta kocama tapıyor komşular , çocuğumun
kreşi filan fistan herkes.

Aslında ilk evlendiğimizde bir sorun başlamıştı , benim beyim türkiye den gelme yani bende avrupalıyım avrupalı türk kızı yani.
Ablam vardı ilk zamanlar çok güzel de anlaşıyorduk herkesin bildiği kardeş abla gibi biz de bir birimizi
sayıyorduk ne zaman ben kocamı almanya ya getirdim ablam burunumuzun dibine kadar birden bire taşındı normalinde anneme ve bizlere sık sık uğramıyan yalnız biz onun yanına giden ablamız ne zaman beyimle içli dışlı olalım sinirden kocasına dalaşıyor sonra da aramıza girmeyi çabalıyordu ..
bu neden le doğduğum büyüdüğüm yerden uzaklaştım ve kavuz bitmez gibi burada da aynı şeylerle
karşılaşıyorum ben kötü o kıral...

Ben sinir olma aşamam 4 yaşındaki kızımla 100% artıyor her ne kadar ona sevgimi göstersemde devamlı babasını isityor adeta dışarda benim yanımda milletin içinde sürekli '' baba baba'' diye ağlıyor kendimi resmen bu evlilikten sonra boş ve kişiliksiz hisediyorum bana yardımcı olursanız sevinirim...

Saygılarla
sen evlenmişsin ama karı-koca olamamışsın,yani sevmiyorsun,sevmeden evlenmişsin,
insan sevdiği kocasıyla ayrı bedende aynı kişi olur,o zamanda ha seni sevmişler ha onu sevmişler sana farketmez,hatta gurur duyman lazım,çok iyi bir kocan varki çevresinde sevilip sayılıyor bu seni mutlu etmeli,kız kardeşine gelince ondan hiç rahatsız olma çünki aaşağı yukarı her kardeş arasında bazen açıktan bazen gizli rekabet vardır,gül geç,kızına gelince bacım sen anne olmayıdamı geç öğreneceksin,h,ç değilse bir bilene sor,kızlar baba erkekler anne der başka da demez :))
takıntı yaparsan hayatın kararır,100 tane koca değiştirsen kurtulamazsın bilesin..takıntı yapmaaa
Yukarı Dön
gugguludaglarguggulu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 184
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2013 Saat 09:48
kendimce birseyler yazip sana yardimci olmak isterdim ama yazindan birsey anlamadim.ne demek istedigini cozemedim.
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Cekilmiyor hasretin annemm
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2013 Saat 11:00
bence gururlanmalısın herkes eşini seviyor diye bu herkese nasip olmaz demekkı dogru bir evlilik yapmıssın o varken onun yanında kendini silik hissetmemelisin kendını onunla kıyaslamamalısın yeri gelir o eksik olur sen tamamlarsın sen eksik olursun o tamamlar evlilikler böyle yürür kızının da baba demesi gayet normal arkadasın dediği gibi benimde kızım var bütün gün ilgileniyorum herseyiyle aksam babası gelince onun dizinin dibinden ayrılmıyor o yatınca yatıyor o kalkınca kalkıyor canı acıdıgında babaaa dıye aglıyor anne diye değil bunlar gayet olağan şeyler bence senin kafanda nasıl şekillenmiş bilemiyorum yaşadıkların ama yalnış duygular içerisindesin sanırım..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.