Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Emzirme & Anne Sütü
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sütü bol olan ve emziremeyen, sütü az olan anneler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuSütü bol olan ve emziremeyen, sütü az olan anneler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Konu: Sütü bol olan ve emziremeyen, sütü az olan anneler
    Gönderim Zamanı: 18 May 2012 Saat 18:39
Arkadaşlar geçen sabah Gülben Ergen'de izledim ve o günkü program çok hoşuma gitti. Bebeğini  emziremeyen, sütü az olan bir annenin başlatmış olduğu bir organizasyonu konu alıyordu. Böyle bir sıkıntısı olan bir çok kişiye faydalı olacağını düşünüyorum, aynı şehirde olan sütü hiç olmayan ya da az olan anneler ile sütü çok olan anneleri buluşturuyor, yani süt anneliğe vesile oluyor ve böylece bir çok bebek de bu sayede anne sütü içmiş oluyor, programı izlerken çok duygulandım, benim sütüm ne az ne çok, öyle dolup taşmıyor ama kızımı besliyor çok şükür, eğer çok fazla olsaydı, kesin bir katkım olmasını isterdim.
İnternet adresini reklama girer diye paylaşamıyorum ama bu tür sorunu olanlar google'dan marka anne yazıp ulaşabilirler.
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2012 Saat 19:14
konuya çocuklar açısından bakarsak çok güzel bir uygulama gibi görnebilir ama dinimiz açıcasından çok sakıncalı bir konu .. süt anneliği ve süt kardeşliği çok önemli bir konu ve bana bu yüzden çok mantıklı gelmedi  açıkcası..
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2012 Saat 19:19
Canım süt veren kişiler irtibatı kesmiyorlar ki, birbirleriyle tanışıp ailece görüşüyorlarmış ve ileriki yıllarda da görüşeceklerini söylediler, programda o da konuşuldu.
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2012 Saat 19:22
bu şekilde olduğunu bilmiyodum fatoşcum . arada irtibat kopmayacaksa güzel .teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için ..
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
dilek yiğitcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3604
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2012 Saat 19:40
bende zehraya katılıyom büyünce cocuklar birbirini sevseler ne olcak kardeşler  evlenemezlerde  benım için cok mantıklı birşey değil  fıkrımce
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 743
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2012 Saat 20:22
artı sütü veren kadın hırlımı hırsızmı ne yedi ne içti gusulsüzmü ne bileyim ilk düşününce mantıklı gibi geliyor ama sonra ne yediği ne içtiği belli değil. ne bileyimm
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 May 2012 Saat 00:06
Orjinalini yazan: lagrima lagrima Yazdı:

artı sütü veren kadın hırlımı hırsızmı ne yedi ne içti gusulsüzmü ne bileyim ilk düşününce mantıklı gibi geliyor ama sonra ne yediği ne içtiği belli değil. ne bileyimm

bence de
Yukarı Dön
pinar35 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 1952
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 May 2012 Saat 10:46
Ben şahsen başkasının çocuğunu emziremezdim....
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.