Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - memeden kesmede yoğurt ve nane
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konumemeden kesmede yoğurt ve nane

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 140
Mesajın Direkt Linki Konu: memeden kesmede yoğurt ve nane
    Gönderim Zamanı: 06 Mar 2012 Saat 02:55
merhabalar nereye yazacağımı bilemeyince buraya yazayım dedim önerimi.ben bir hafta öncesinde iki yaşındaki oğlumu memeden ayırdım.oğlumda hiç problem yaşamadım amaaa....ben mahvoldum patlamaya hazır balon gibiydim acıdan öldüm üstümü  bile değiştirirken canım çok yanıyordu.sağdıkça süt yapımıda devam ediyordu.sağmasamda sanki göğsümde kocaman taşlar var gibiydi...perişandım yaniii..Cryneyse sadede geleyim..bi arkadaşımın annesi gece yatarken göğsüe yoğurt nane karışımı sürmemi söyledi ve dünden beri acaip rahatladım.anında sütlerim çekildi.galiba nanenin fresh etkisinden olsa gerek...bu tür sıkıntı yaşayanlar bilsin ve hemen uygulasın istedim.çünkü ben boşu boşuna 1 hafta davul gibi gezdim ortalıktaCrybaşkaları çekmesin bari...yaşayan bilir ne zor olduğunu.ya bilmiyorum ben mi çok zorlandım acaba?Disapprove
Yukarı Dön
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2012 Saat 02:57
haa bu arada emziren anneler  naneli şeyleri fazla tüketmeyin.azıcığı bile sütlerimin çekilmesine yetti neyseki...
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2012 Saat 11:05

ClapClapThumbs UpThumbs Up ilerleyen zamanlarda ihtiyacım olcaktır bu bilgiye deneyip yazarım ozaman LOLLOLLOL ayyy bende çok fena geçirmiştimo evreyi aman yarabbimmm neydi öyle 75 beden giyen ben 90 lara çıktımmConfusedConfused biyandan bakıyom bakıyom hiç öle görmemişim ya kendimi hoşuma gidiyo bi yandan ağlıyommLOLLOLLOL sıtma bile geçirmiştimm gece adamı öldüresim gelmişti o zaman ben ağlarken hiç istifini bozmadan uyuduğu için AngryAngryLOLLOLLOL 

Yukarı Dön
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2012 Saat 16:24
zaten babalar nedense hep kendi uykularının da bölündüğünü söylerler oysa sadece ağlama sesleri falan filan...uykusu bölünüp sıcak yatağından kalkanlar biziz.yani  beyler uykusunda ses duyuyorlar da bölündü uykumuz diyolar peehhhh....bizim okulda bi hoca(erkek)yine uykusuzum diyodu bende sordum neden diye?meğer eşi çocuğu duymazlıktan geliyomuş ve çaresiz adam kalkıyomuş bebişe...iyi taktik haaa duymazlıktan gelmek.dayanabilirsen bi dene arkadaşım...

Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2012 Saat 16:27
Orjinalini yazan: mürur mürur Yazdı:

zaten babalar nedense hep kendi uykularının da bölündüğünü söylerler oysa sadece ağlama sesleri falan filan...uykusu bölünüp sıcak yatağından kalkanlar biziz.yani  beyler uykusunda ses duyuyorlar da bölündü uykumuz diyolar peehhhh....bizim okulda bi hoca(erkek)yine uykusuzum diyodu bende sordum neden diye?meğer eşi çocuğu duymazlıktan geliyomuş ve çaresiz adam kalkıyomuş bebişe...iyi taktik haaa duymazlıktan gelmek.dayanabilirsen bi dene arkadaşım...

hakkaten iyi taktikk ama bizde işe yarayacağını pek sanmadım nedense LOLLOLLOL
Yukarı Dön
yaren86 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 11
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2012 Saat 11:19
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

ClapClapThumbs UpThumbs Up ilerleyen zamanlarda ihtiyacım olcaktır bu bilgiye deneyip yazarım ozaman LOLLOLLOL ayyy bende çok fena geçirmiştimo evreyi aman yarabbimmm neydi öyle 75 beden giyen ben 90 lara çıktımmConfusedConfused biyandan bakıyom bakıyom hiç öle görmemişim ya kendimi hoşuma gidiyo bi yandan ağlıyommLOLLOLLOL sıtma bile geçirmiştimm gece adamı öldüresim gelmişti o zaman ben ağlarken hiç istifini bozmadan uyuduğu için AngryAngryLOLLOLLOL 

hepmi böle olur yani duyuyoruz hbep anneler kalkar ilgilenir vs de babalar hiçmi yardımcı olmazSleepy bunları duyunca cocuk sahibi olmaya korkuyorum.Confused
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2012 Saat 13:29
Orjinalini yazan: yaren86 yaren86 Yazdı:

Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

hepmi böle olur yani duyuyoruz hbep anneler kalkar ilgilenir vs de babalar hiçmi yardımcı olmazSleepy bunları duyunca cocuk sahibi olmaya korkuyorum.Confused
evlat sevgisi herşeyi yeniyo hiç korkma bence o sevgiyi tatmaya değer ...
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mar 2012 Saat 01:36
Orjinalini yazan: mürur mürur Yazdı:

merhabalar nereye yazacağımı bilemeyince buraya yazayım dedim önerimi.ben bir hafta öncesinde iki yaşındaki oğlumu memeden ayırdım.oğlumda hiç problem yaşamadım amaaa....ben mahvoldum patlamaya hazır balon gibiydim acıdan öldüm üstümü  bile değiştirirken canım çok yanıyordu.sağdıkça süt yapımıda devam ediyordu.sağmasamda sanki göğsümde kocaman taşlar var gibiydi...perişandım yaniii..Cryneyse sadede geleyim..bi arkadaşımın annesi gece yatarken göğsüe yoğurt nane karışımı sürmemi söyledi ve dünden beri acaip rahatladım.anında sütlerim çekildi.galiba nanenin fresh etkisinden olsa gerek...bu tür sıkıntı yaşayanlar bilsin ve hemen uygulasın istedim.çünkü ben boşu boşuna 1 hafta davul gibi gezdim ortalıktaCrybaşkaları çekmesin bari...yaşayan bilir ne zor olduğunu.ya bilmiyorum ben mi çok zorlandım acaba?Disapprove

oğlunda nasıl hiç problem yaşamadın canım ben büyük kızımı memeden kesme günlerimi hatırlıyorum da ikimiz de krizler geçirmiştik günlerce,ben davul gibi,o feryat figan off hatırlamak bile istemiyorum veeee dahası şu an yine bebek emziriyorum bebeğim 1yaşına girmek üzre ve ben memeden kesmeyi aklıma bile getirmiyorum hiç büyük kızımın halini hatırladıkca,o yüzden beni yoğurt nane kısmında çok oğluşunun bu işten çok etkilenmemesi ilgilendirdi ve merak ettim nasıl oldu bu
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.