Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Ben de Anne Olunca Anladım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - tek cocuk mu iki mi?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konutek cocuk mu iki mi?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Beyza Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 8752
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 19:00
Emine yazdigin seyler basina gelirse benide haberdar et olur mu canimLOL
Yada Almanyaya göc etLOLcocuk basina 184 euro aliyorsun her ay, evlenene kadar devlet veriyor paraniLOL
bide cocuk 1 yasina gelene kadar her ay 300 euroda ayriyetten aliyorsunLOL
Şeker küpü olarak doğdum,sonra neşe küpü,bir zaman sonra zeka küpü,derken sinir küpü şimdilerde sabır küpü gibiyim. Sonumdan endişeliyim...
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 19:58
Beyza sen kaşınıyon haTongueLOLEn nihayet kafayı bozup gelcemSupermenLOL
Yaşıyosunuz valla,ama bize hayrınız yok,desemki gelirken bi dal alaman çukulatı getir getirmezsinLOLLOL
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 20:04
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Bana eğer pyangodan para çıkarsa...........
Mısırdan,bende hiç olmaz ama,bir akraba miraz bıraksa.................
Bi şekilde birinin yüreği acırda halime bana sponsor olursa....................
Allah önümü açıp,bir keramet lutfedip,yürü ya kulum derse...............................
Ortaköyden dönerken,zengin bir araba bana çarpacakken ben kılpayı kurtulup,adamı dava etmek istesem,adamda medyay düşerim korkusuyla ne istersen yaparım dese,ve tesadüf adam para babası olsa,merhametli olsa,amca kurtar beni borç batağından desem,oda gel bacım kurtarayım dese.................................
.....................
.......................
..........................
İşte neyse velahız bütün bunlardan birir olsa kesin yaparım ben 2. yi,kesinLOL

sen neler düşünüyorsun böyle yaa süper. anladık ki sen ikinciyi yapmıyacaksınLOL
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
Beyza Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Puanlar: 8752
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 20:09

Yaşıyosunuz valla,ama bize hayrınız yok,desemki gelirken bi dal alaman çukulatı getir getirmezsinLOLLOL

sözüm söz canim sana en kisa zamanda cikolata yolluycam zaten merak etmeBig smilebu aralar biraz maddi yöndem sikintim var.Rahatlayiyim hemen göndericem.hic ummadigin bir anda kapina gelicekLOL
Şeker küpü olarak doğdum,sonra neşe küpü,bir zaman sonra zeka küpü,derken sinir küpü şimdilerde sabır küpü gibiyim. Sonumdan endişeliyim...
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4651
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 20:23
ahhh Şehnazım ahhh, paranın gözü çıksın...aslında bizim gibi annelerin, daha çok çocuk yapması lazım ama şartlar yüzünden 1 de kalıyoruzCrykeşke almaya daki ya da belçika daki şartlar olsa 4 bile yapardımTongueEminecim çok güzel yazmışsın daha birşey ekleyemeyeceğimWinkkısmet bakarsın aklımıza gelmeyen başka bir güzellik olurStar
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 20:33
Onu bunu bilmem,hem analığı becerene,hemde parası olana yakışır çocuk.Ben kendime yakıştıramadım,ne deyim KaderCryİnsan hayata bir kez geliyor,bir günün bile telafisi yok,bi zaman gelecek istesekte doğuramayacağız.Ben anamın son çocuğuyum,birazda istenmeyen çocuk,''istemiyosanız yapmasaydınız''diye içimden geçirirp günaha giriyorum sık sık,aynı şeyi benim çocuğumda söylemesin diye yapmayacağım arkadaşTongue
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 20:34
Orjinalini yazan: Beyza Beyza Yazdı:

sözüm söz canim sana en kisa zamanda cikolata yolluycam zaten merak etmeBig smilebu aralar biraz maddi yöndem sikintim var.Rahatlayiyim hemen göndericem.hic ummadigin bir anda kapina gelicekLOL
ay Beyzaaaiyiki hatırlatyın ben o mevzuyu unuttuydum bakLOLLOLLOLKıs gelirken getir başka istememLOLLOL
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 20:35
Orjinalini yazan: Şehnaz Şehnaz Yazdı:

Bana eğer pyangodan para çıkarsa...........
Mısırdan,bende hiç olmaz ama,bir akraba miraz bıraksa.................
Bi şekilde birinin yüreği acırda halime bana sponsor olursa....................
Allah önümü açıp,bir keramet lutfedip,yürü ya kulum derse...............................
Ortaköyden dönerken,zengin bir araba bana çarpacakken ben kılpayı kurtulup,adamı dava etmek istesem,adamda medyay düşerim korkusuyla ne istersen yaparım dese,ve tesadüf adam para babası olsa,merhametli olsa,amca kurtar beni borç batağından desem,oda gel bacım kurtarayım dese.................................
.....................
.......................
..........................
İşte neyse velahız bütün bunlardan birir olsa kesin yaparım ben 2. yi,kesinLOL

sen neler düşünüyorsun böyle yaa süper. anladık ki sen ikinciyi yapmıyacaksınLOL
Daha yazardım da,boşver dedim bana deli demesinlerLOLLOLHani normalde çok akıllıyımyaLOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.