Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Ben de Anne Olunca Anladım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - tek cocuk mu iki mi?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konutek cocuk mu iki mi?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3544
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2012 Saat 23:15
yukarda uç derken ciddiydimde soruyu soran arkada$ ikinciye çekiniyoken ona $aka oluyo uç demek :))
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4651
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2012 Saat 23:52
çocuk yapma mevzusu komşu tavsiyesi ile olmaz tabi ki...çünkü taşıyacak, doğuracak,bakacak, sormluluğunu alacak olan anne. eğer hazır hissediyorsan istiyorsan yap. hazır değilsen ve kararsızsan yapma...maddi duruma da bakar çocuk işi...durum iyiyse 3 bile yapılır...şimdi moda gibi, ünlüler 2,3 yapıyor...bakıcı, temizlikçi, yemekçi olsun, doğumdan sonra spor, estetik yapacak para zaman olsun , geleceğini düşünmek derdi olmasın ohhhh....diğer yandan gelecekte kardeş iyi de olabilir....biz de çok düşünüyoruz...ama düşününce olmuyorWinkdüşünmeden yapınca da Türk işi oluyorLOLLOLLOLcanın ne istiyorsa onu yapThumbs Up
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 09:00
Orjinalini yazan: MaRaL MaRaL Yazdı:

hilallll yaaa
çok ozel deilse nedenn bu kadar kar$siniz sorabilirimiyim
valla yazik çocuga
30 ya$ima geldim , babam uvey anneden karde$ yapsa sahiplenicem valla :) mumkunse kiz olsun
LOL
anacigimi kaybedince kaldim sap gibi biricik karde$imle( bi erkek karde$im var $ukur tabi Allahim onu bana bagi$lasin) ama ke$ke bi iki daha olsaydiii demedigim  gunum geçmemi$tir

Aynen canım bende kabul edecektim ama ne anne- ne baba var benim üveyde şansım yok. Ama belki eski zamanlarda babam bir ara birşey yaptıysa diye bekliyorumLOL

Sanırım Hilalim çok ama çok zor bir hamilelik geçirdiği için korkuyor diye biliyorum bir ara konuşmuştuk çünkü. 
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 09:03
Orjinalini yazan: kumru kumru Yazdı:

çocuk yapma mevzusu komşu tavsiyesi ile olmaz tabi ki...çünkü taşıyacak, doğuracak,bakacak, sormluluğunu alacak olan anne. eğer hazır hissediyorsan istiyorsan yap. hazır değilsen ve kararsızsan yapma...maddi duruma da bakar çocuk işi...durum iyiyse 3 bile yapılır...şimdi moda gibi, ünlüler 2,3 yapıyor...bakıcı, temizlikçi, yemekçi olsun, doğumdan sonra spor, estetik yapacak para zaman olsun , geleceğini düşünmek derdi olmasın ohhhh....diğer yandan gelecekte kardeş iyi de olabilir....biz de çok düşünüyoruz...ama düşününce olmuyorWinkdüşünmeden yapınca da Türk işi oluyorLOLLOLLOLcanın ne istiyorsa onu yapThumbs Up

Kumru'cum aslına bakarsen dediğin doğru en büyük etken MADDİYAT herşey para çünkü. Şu an doğur diyorlar bana yaşa bakma benim annanem şöyle doğurdu diye eski doğum yaşlarından bahsediyorlar. Bende yaş tama ama maddiyat dediğimde. İrfanın eskileriyle büyür diyorlar. İyide maddiyat denince sırf kıyafet değil ki, İnan ben İrfana çok fazla birşey almadım hep hediye gelmişti. Onlar bir para tutmuyor bir yere kadar ama ileride. Okul, dersane, istekler.... Tek maaşla nasıl başedilir bilmiyorum yani. Kısacası benim belimi MADDİYAT büküyor. Bu aralar İrfan taktı. Annecim birtane kardeşim olabilir diyor başka birşey demiyorConfused.  Bende istiyorum oğlumun kardeşi olsun birlikte büyüsünler ama maalesef...Unhappy
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 10:42
evde bazen harbade çikdimi aysenura karde$ini vericem sen yalniz kal diyom ,çunku aglatiyo falan çocuguTongue
neyse
aninda kavgayi unutup oturup agliyo karde$imi verme diye ..
kuçucuk bi kiz bile  karde$in ne oldugunu kiymetini biliyor yani.. oglan desen ablasi olmadimi evin içinde bagira bagira geziyo yarim yamalak adini soyleyerek.. karde$lik bamba$ka bi$ey..

Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 15:54
ama kızda başka yaa kız daha vefalı oluyor aileye daha yakın oluyor. 
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 16:43
bizdede oyleyiz valla, yani karde$im salllar babam bi$ey istese mesela, ben aninda yaparim, istdigide atla deve deil, uç bes dakikamiizi alan ufak tfek $eyler
e$im bana baban sana sekeretr ayligi baglasin her i$ini sen yapiyon diyo, bende ona yarin kizin buyyupde i$ini yaparsa sende ona bagla o zaman aylik dedim
sustu oturdu yerineLOL
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2012 Saat 17:33
Bana eğer pyangodan para çıkarsa...........
Mısırdan,bende hiç olmaz ama,bir akraba miraz bıraksa.................
Bi şekilde birinin yüreği acırda halime bana sponsor olursa....................
Allah önümü açıp,bir keramet lutfedip,yürü ya kulum derse...............................
Ortaköyden dönerken,zengin bir araba bana çarpacakken ben kılpayı kurtulup,adamı dava etmek istesem,adamda medyay düşerim korkusuyla ne istersen yaparım dese,ve tesadüf adam para babası olsa,merhametli olsa,amca kurtar beni borç batağından desem,oda gel bacım kurtarayım dese.................................
.....................
.......................
..........................
İşte neyse velahız bütün bunlardan birir olsa kesin yaparım ben 2. yi,kesinLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 10>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.