Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Oyunlar & Oyuncaklar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - aktivite oyuncaklar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuaktivite oyuncaklar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1075
Mesajın Direkt Linki Konu: aktivite oyuncaklar
    Gönderim Zamanı: 17 Oca 2012 Saat 01:04
playskolun, tiny love un, tommy nin, fisher price ın çok güzel oyuncakları var ama fiyatları çokta uygun değil. sizden ricam aldığınız oyuncakların memnun olduğunuz ve olmadığınız yönlerini yazmanız. aslında her çocuğun ilgi alanı farklı sizin çocuğunuzun sevdiğini benim ki sevmeyebilir ama kullananlar memnun kalanlar bana burdan fikir verebilir daha bebeğim 3 aylık ama araştırmaya başlamak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum Smile
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2012 Saat 01:09
Kızımın ilk oyuncaklarından biri ayı Winny idi,hareket edince ses çıkarıyordu,ayağındada arı vardı hışır hışır,benim kızı epeyce oyalıyordu o oyuncak..O dönemler ellerine ne geçerse oynuyolar ama en güzel oyuncak dolaptaki tencere tavaLOLLOL

Aa emekleme dönemi içinde bi oyuncak almıştım benim kız geç emekledi,onunlada çok oynadı,Tomy marka,hatta elimde var istersen satayım sanaLOL

Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2012 Saat 01:16
olur vallahi bunlar tuzlu biraz zaten dinlemem hiç ikinci el falan :)) nası bir şey ki emekleme için olan şey tencere tava en uygunu olacak galiba bana  yaa bu arada ben neden simge ekleyemiyorum anlayamadım :D
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2012 Saat 16:35
Google Chrome kullanıyosan eklenmiyo sürüklemen lazım..Hele Mozillada resimde eklenmiyo..

http://www.facebook.com/pages/2-el-%C3%BCr%C3%BCnlerimiz/144239298931435 burada var profil resmi o oyuncak..Tomy ürünlerinden ben çok memnun kaldım,çok sağlamlardı hiçbişiy olmadı..Bak istersen ben sana toplu ortaya karışık bi satış yapayımLOLLOL
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2012 Saat 00:40
Smile tşk ettim chrome kullanıyorum ondanmış demek 
bu emeklemek için olandı sanırım fiyat ne düşünüyosun  neler var elinde olur bana uyar senden almak LOL hemşeriyiz zaten hem Wink
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2012 Saat 13:12
Ben sana elimde olanları eklerim,bu hafta yoğunluğum olacak belki gecikmeli olur ama eklerim sen düşünürsün..Tabi bildik kişilerden sancısız alırsın ama yabancı olsam güvenemezsinLOL

Bu emekleme oyuncağından çok memnundum,3 parça oyuncak,gövde haricinde 2 adette sırtına konulup,hareket edince üstünde dönen parça..Bu parçalardan bi tanesi açılıp içindekiler çıkıyor,onları kendisi takıyordu Zuhal,ilk el beceri oyuncağıda olmuştuBig smileoyuncağa 30 tl dedim ama başka şeylerde düşünürsen yuvarlarız,piyasada 70 tl idi en son.Birde şu fisher prıce konuşan köpek var elimde,sadece kulağı çalışmıyo.Bahsettiğim ayı Winny de duruyomuş ben onu sattım sanıyodum.Ben aldığım kalite oyuncaklardan çok memnun kaldım,bi peluşlar bana kalabalık ve hiçbi işe yaramıyo gibi geliyoLOLdışardan 5-10 tl ye aldığım oyuncakların ömrü hiç uzun olmadı,hatta yolda oyalansın diye alırdım eve gelene kadar parçalanırdı,hiç tutmadım hemen attım,zaten çok sağlıksız oluyor plastikleriTongue
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2012 Saat 15:21
sen vakit bulduğunda rahat rahat eklersin nasılsa daha miniğiz acil değil ,odamız zaten peluş oyuncaklar dolu eşim sağolsun ben sadece oyalansın istemiyorum gelişime yardımcı oyuncaklar almak niyetim dediğin gibi 5-10 liraya alıyosun sonra götürüp çöpe atıyosun yazık anca karartıLOL Tongue biz ortaya yuvarlak bi hesap çıkarcaz anlaşılan LOL bekliyorum Smile
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şub 2012 Saat 13:04
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Ben sana elimde olanları eklerim,bu hafta yoğunluğum olacak belki gecikmeli olur ama eklerim sen düşünürsün..Tabi bildik kişilerden sancısız alırsın ama yabancı olsam güvenemezsinLOL

Bu emekleme oyuncağından çok memnundum,3 parça oyuncak,gövde haricinde 2 adette sırtına konulup,hareket edince üstünde dönen parça..Bu parçalardan bi tanesi açılıp içindekiler çıkıyor,onları kendisi takıyordu Zuhal,ilk el beceri oyuncağıda olmuştuBig smileoyuncağa 30 tl dedim ama başka şeylerde düşünürsen yuvarlarız,piyasada 70 tl idi en son.Birde şu fisher prıce konuşan köpek var elimde,sadece kulağı çalışmıyo.Bahsettiğim ayı Winny de duruyomuş ben onu sattım sanıyodum.Ben aldığım kalite oyuncaklardan çok memnun kaldım,bi peluşlar bana kalabalık ve hiçbi işe yaramıyo gibi geliyoLOLdışardan 5-10 tl ye aldığım oyuncakların ömrü hiç uzun olmadı,hatta yolda oyalansın diye alırdım eve gelene kadar parçalanırdı,hiç tutmadım hemen attım,zaten çok sağlıksız oluyor plastikleriTongue
emine ablaaa ben kaçmadım LOLLOL bekliyorum fotoları Big smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.