Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Günlük yaşam hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - buharlı temizlik :)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubuharlı temizlik :)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ara 2011 Saat 16:34
BAk önceki evde eskiydi ama adam yenilemişti,görsen miss gibi oluyodu temizlerken,hatta o zaman fayansların aralarını kireç sökücü ile temizlemiştimde anam parlamıştı..Ammaa ev eskiya,yağmur,rutbet ev de duvar neyin kalmadı,her yağmurda su doluyodu bütün pencerelerden,göçebe evi gibiydi her yer bez,doğumdan çıktım ayıldım ''Ahmet eve git yağmur yağdıysa sel basmıştır''olduLOLGözün çıksın ev sahabı emi bak gene dellendim aklıma geldi,ay bide kiraya zam yaptı şerefsizAngryLOL

Ha bu evde su yok ama camlar çok kirli,çift cam arası o kadar piski dışarı gözükmüyo,sildiğin belli olmuyo,sipsiyah küf hep çerceveler,üzerine silikon gibi bişiy geçmişler o siyahlık kalıcı olmuşUnhappy
Banyo falan çok kötü,buhar değil atom atsan tınLOLaspiratörü temzileyemedik Ahmetlede,yenisini alcazLOL
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ara 2011 Saat 16:52
aspiratörün yenisini alcağına daha iyi bi ev arasana LOLLOL .. öle bi ihtimal yokmuu ..
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ara 2011 Saat 16:53
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

''Ahmet eve git yağmur yağdıysa sel basmıştır''olduLOL
LOLLOLLOL yerlerdeyim şu ann LOL
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ara 2011 Saat 16:53
kız o doğum maceralarını açma getirme aklıma LOLLOL 
Yukarı Dön
Nilgün1 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 6026
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2011 Saat 11:26
Özetle Bilge ve Emine bu makinalardan istediklerini alamadılar mı, çok mu uğraştırıyor, tavsiyeleriniz neler?Big smile
Yukarı Dön
bilgeakgun Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

hepimiz hilalcigiz:)

Puanlar: 1971
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2011 Saat 12:03
Emine alamadı ama bence Bilge aldı :) ben memnunum ama öyle küçük yerler için değil de yerler ve fayanslar ve banyo için bana pratik geldi,diğer yerler için çok uğraş gerekiyor..
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2011 Saat 13:40
bilge alcam seninkinin aynından sana güveniyorumm bende memnun kalırım inşAllah senin gibi Smile
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2011 Saat 13:56
Ben memnun değilim,istediğimi alamadım..Benimki devasa büyük,ağır,pratik değil..Mesela süpürge yaparken,halı kenarına takılsın hortumu hemen çıkıveriyo,kablosu içine girmiyo eski süpürgeler gibi kaldırması pratik değil..Buharla temizlik yapamıyorum çünkü Bilgedeki gibi ucuna bez takınca sonuç alamıyorum,buharı verip vakumluyor ama hiç temizlemiyor..Ben buhar makinası hatırlarsınız senelerdir istiyorum,çeyizime alamadım çünkü Türkiyede yoktu o zaman,Zuhal doğduktan sonra şu tvdekiler çıktı beğenmedim.Buhar makinasını koltuk,halı,denz arası,pencereler için çok istemiştim ben,halı ve koltuk temizleyemiyorum vakumlu sistem lekeleri çıkarmıyo,bu evin camları denz araları da buhar değil asit tutsam yine tınLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 4567>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.