Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Çalışan anneler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bakıcım hakkında...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubakıcım hakkında...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 15161718>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
haydibebek Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 496
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Oca 2012 Saat 13:56
teşekkürler cnm,amin kreşe verince inşallah kafam rahat olur ,benim bir şekilde heyet raporu almam lazım yılı tamamlamak istiyorum zaten 2 yaşını bitiriyor ağustosta kızım..
Yukarı Dön
ogrtm Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Oca 2012 Saat 07:56
Orjinalini yazan: haydibebek haydibebek Yazdı:

Orjinalini yazan: ogrtm ogrtm Yazdı:

canım çok iyi yapmışsın valla.ilerisi için daha sağlıklı kararlar alırsın inşllh.üzme kendini
teşekkürler:)yapacak başka bişey yoktu onu 1 gün daha tutsaydım taviz üstüne taviz vermek zorunda kalacaktım..

valla canım ben de seneye için bakınıyorum şimdi komşum var birtane kadın şuan için iyi ama işin içine girince neler olur korkuyorum.en başından beri senin kuşkularına hak verdim.inşllh üzmezler bizi
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Oca 2012 Saat 13:54
teşekkür ederim müjdecim,suç bendeymiş aslına bakarsan sanki çok matah biri gibi bir türlü yollamadım onu,yollasaydım ve zamanında düzgün birini bulsaydım şimdiye kafam rahat olacaktı,şimdi uğraşıp duruyorum rapor al,götür okula ver,bisürü angarya,rapor veren dr var vermeyen var,heyet raporu bakalım alabilecek miyim?
Yukarı Dön
ogrtm Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Oca 2012 Saat 13:56
canım evet geç kaldın kadınıy ollamakta ama olsun inşllh heyet raporu alabilirsin.ne kadarlık rapor aldın sen şuan
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2012 Saat 14:54
aile hekimi 2 günden çok  vermiyor rapor,geçen gün acilden de 2 gün aldım,sağdan soldan bisürü saçmalık,parça parça alıyorum,bisürü yorgunluk..bugün raporum bitti gene napıcam bilmiyorum.
Yukarı Dön
Gldn Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 466
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Oca 2012 Saat 10:49
merhaba sevgili arkadaşım ;

konuda yazılanları okudum ben çalışan bir anne değilim ama bir öğretmen arkadaşımın tecrübesini paylaşmak isterim belki bi fikir bi çıkış yolu bulmanıza yardımcı olurum Smile

apartmandan tanıdıkları hemen hemen yaşıt çocukları olan komşu yada kapıcıydı orasını tam hatırlamıyorum çalışma programına göre sadece okulda olduğu saatlerde bırakıyordu oyun grubu gibi denebilir tabii size uyarmı bilmiyorum ama belki bir fikir olur allah yardımcınız olsun SmileSmile
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Oca 2012 Saat 15:25
Orjinalini yazan: ozgusultan ozgusultan Yazdı:

merhaba sevgili arkadaşım ;

konuda yazılanları okudum ben çalışan bir anne değilim ama bir öğretmen arkadaşımın tecrübesini paylaşmak isterim belki bi fikir bi çıkış yolu bulmanıza yardımcı olurum Smile

apartmandan tanıdıkları hemen hemen yaşıt çocukları olan komşu yada kapıcıydı orasını tam hatırlamıyorum çalışma programına göre sadece okulda olduğu saatlerde bırakıyordu oyun grubu gibi denebilir tabii size uyarmı bilmiyorum ama belki bir fikir olur allah yardımcınız olsun SmileSmile
teşekkür ederim önerin için ama ne böyle bir komşum var,ne de çalışma saatlerim uyuyor,ben 9-3 çalışıyorum,8,30 da çıkıyorum,yani hergün biryere bırakamamSmile
Yukarı Dön
Gldn Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 466
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Oca 2012 Saat 10:25
bir kurum kreşi ayarlayabilseniz tanıdık yokmu devlet kuruluşlarının çoğunda vardır kızınız artık oyun çağına yaklaşıyor daha faydalı olur birisiyle eve kapanmaktansa bide toplu yerlerde dha kontrollü oluyor evde bakıcı daha riskli çünkü çocuk anlatamaz hep takip etmek gerek Allah kolaylık versin Smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 15161718>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.