Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Emzirme & Anne Sütü
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - hangi mama markası iyi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuhangi mama markası iyi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4208
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eyl 2011 Saat 15:24

marka onemlı degıl bence bebegın damak tadına hangısı ıyı gıttıyse onu vermek gerek

kutu sütten de zıyade ben bu konuda kendımı sanslı hıssedıyorum gercekten taze taze tek bır ınekten alınmıs  mıs gıbı taze sutum evıme gelıyor  ben onu ıcırıyorum cocuklarıma aynı sutten de yogurdumu yapıyorum

daha oncelerı zehraya hep kutu süt ıcırdım ve  normal bızım evdekı kaynattıgımız sute bı turlu alısamadı  onu bosverın  kutu sutun markası degıstıgınde bıle anlıyor ıcmıyordu ama atlattık  neysekı dıger cocuklarımada  emın oldugum köyden gelen sütü verecem ınsallah
Yukarı Dön
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4208
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eyl 2011 Saat 15:27
aslında bende vermedım bır yasından once ama banada hıkaye gıbı gelıyor  tek sebebı demır eksıklıgı yapması ve cocugun bagırsakları tam olarak kaldıramıyabılır o yuzden o zamanda bıraz sulandırabılırız bence  eskıden boyle mamalar yokmus hep süt verırlermıs
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.