Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebek İsimleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - selam kızlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuselam kızlar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
didemce Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 813
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2011 Saat 18:37
ben de aklıma gelenleri paylaşmak istedim.
Esin:1.Rüzgar.2.İlham,çağrışım.
Elvin:1.Gökkuşağının renkleri.2.Cennet çiçeği.Fakat 2. anlamının doğru olmadığını yazan yerler var.bilgin olsun.
bi de ^^E^^ harfiyle başlamıyor ama oğluşunun adına uygun olarak ^^Ömür^^ ve ^^İrem^^ geldi aklıma.
TEYZESİNİN PRENSESİ ANNESİNİN Bİ'TANESİ
Yukarı Dön
nilufer Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3067
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2011 Saat 00:46
Orjinalini yazan: sera sera Yazdı:

Orjinalini yazan: nilufereren nilufereren Yazdı:

Erva: peygamber efendimizin halasının ismi ( ayrıca benim kızımın adı:)) ) ve ervalar uslu olur derler:) haberin olsun :) benim kızımda bebekliğinden beri cook uslu maşallah .. Ayrıca elfida ismide güzelmiş esmanur olabilir..
bu.2.bebeğim rabbm nasip ederse inş tamamına erdirir.....oğlum ismi gibi emir çokk yaramaz maşallah hala öylee uslu bebeğe ihtiyacm var:)))
  oglun kaç yaşında?Smile  inşallah bu sefer uslu bı bebek gelırSmile  saglıklaSmileSmile
Yukarı Dön
sera Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 25
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2011 Saat 02:33
Orjinalini yazan: didemce didemce Yazdı:

ben de aklıma gelenleri paylaşmak istedim.
Esin:1.Rüzgar.2.İlham,çağrışım.
Elvin:1.Gökkuşağının renkleri.2.Cennet çiçeği.Fakat 2. anlamının doğru olmadığını yazan yerler var.bilgin olsun.
bi de ^^E^^ harfiyle başlamıyor ama oğluşunun adına uygun olarak ^^Ömür^^ ve ^^İrem^^ geldi aklıma.
teşk ederim..irem kardeşimin ismi zaten oda diyor abla irem koy diyo...ben bide emiri o yüzden koymuştum ireme yakın olsun diye ...ömürde hiç ailemizde yok değişik isim...
Yukarı Dön
sera Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2011 Saat 02:37

Orjinalini yazan: sera sera Yazdı:

Erva: peygamber efendimizin halasının ismi ( ayrıca benim kızımın adı:)) ) ve ervalar uslu olur derler:) haberin olsun :) benim kızımda bebekliğinden beri cook uslu maşallah .. Ayrıca elfida ismide güzelmiş esmanur olabilir..
bu.2.bebeğim rabbm nasip ederse inş tamamına erdirir.....oğlum ismi gibi emir çokk yaramaz maşallah hala öylee uslu bebeğe ihtiyacm var:)))
  oglun kaç yaşında?Smile  inşallah bu sefer uslu bı bebek gelırSmile  saglıklaSmileSmile
oğlum 3 yaşında ama ben 2.bebeği nasıl düşünmüşüm bazen hayret ediyorum ne cesaretle diyorum yani..oğlum uykusuz,gazlı b,r bebekti.....gazı bitti hala uykusuz.....gece 12,11 bekliyozzz budaha erken önceden kışın 2de uyuduğumuzu bilirim rabbm hayırlı uzun ömürlü ssağlıklı versinde ben daha önce bu zorluktan geçtiğim için bana fazla koymaz ama uslu olursda iyi olur:D
Yukarı Dön
nilufer Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3067
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2011 Saat 02:41
erva cok usluydu bebekken,,bı ara uyku duzenı bızımde cok bozulmuştu,4 lerde yatıp 1 lere kadar uyrdu benımde duzenım altust olmuştu..sımdı  3,5 yasında suanda uykusu maşallah cok duzenlı senınde bundan sonra duzelır belkı..her bebek aynı olmuyor belkı bu seferkı uslu olurSmile
Yukarı Dön
sera Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2011 Saat 11:25

erva cok usluydu bebekken,,bı ara uyku duzenı bızımde cok bozulmuştu,4 lerde yatıp 1 lere kadar uyrdu benımde duzenım altust olmuştu..sımdı  3,5 yasında suanda uykusu maşallah cok duzenlı senınde bundan sonra duzelır belkı..her bebek aynı olmuyor belkı bu seferkı uslu olurSmile
inşallah.....inş.uykulu,gazsız bebek olurdu........birde bizm burda kırkım çıkar  ay sonra komşular bebek görmeye gelir buda vahim bi durum..ben zaten sezaryan tparlanmıyorum hemen,bebek huysuz off ne günlerdi hepsini geride bıraktım inşallah bu bebek akıllı olur inşallah
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2011 Saat 13:55
eva

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.