Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Online Sohbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Online Sohbet...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Online Sohbet...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 421422423424425>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
elvin24 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 529
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elvin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mar 2016 Saat 10:12
İğneyi hicc hissetmedim desem rabbim yardım etti.. O yazıları bende okudum hastaneyi ayağa kaldırdım istemiyorum diye ameliyathane ye giderken esimle vedalastim bile dusun artık ne kadar etkilenmisim
Yukarı Dön
elvin24 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elvin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mar 2016 Saat 10:25
Amin.. Bende okudum girmeden önce hastaneyi ayağa kaldırdım hatta ameliyathane ye giderken esimle vedalastim bile sen dusun ne kadar etkilenmisim .. Bende iğneden korktum ama inan bana hiç hissetmedim Rabbim yardım ediyor 
Yukarı Dön
Şeyma Bebek Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Şeyma Bebek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 May 2016 Saat 11:50
merhabalar, bende aranıza yeni katıldım.
Yukarı Dön
HilalTRN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 6
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HilalTRN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eki 2016 Saat 23:31
merhaba arkadaşlar, bende yeni katıldım =)
https://www.youtube.com/channel/UCWS-Esa8hbPRJcwEIaShIvg Eğlenceli Çocuk Videoları Bu Kanalda
Yukarı Dön
HilalTRN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 6
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HilalTRN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eki 2016 Saat 23:59
merhaba arkadaşlar, bende yeni katıldım =)
https://www.youtube.com/channel/UCWS-Esa8hbPRJcwEIaShIvg Eğlenceli Çocuk Videoları Bu Kanalda
Yukarı Dön
aymazgulten Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 18
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aymazgulten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şub 2017 Saat 09:34
merhabaKizBebek
Yukarı Dön
elvin24 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elvin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şub 2017 Saat 09:39
Merhaba ⚘⚘
Yukarı Dön
aymazgulten Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 18
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aymazgulten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şub 2017 Saat 17:17
merhaba
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 421422423424425>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.