Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Online Sohbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Online Sohbet...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Online Sohbet...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 425>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 12:00
Zuhal iyi ablası,gecen hafta Ortaköydeydi benimle,babaannesi parkta çocuğa bakmadı ne yaptıAngryarkadaşlarıyle karşılaşmış sohbetmi koyuydu ne olduysa eve geldik gecenin bi körü,kızı yıkıyodum bi baktım gözü şiş,mosmor,kan otrumuşCryCrykızın gözü zaten ii değil hepten bozuldu,şimdi dayak yemiş gibi,ne olduğunu bile bilmiyo kadın bende gözlükleri çıkarmadan göremedim..Haftaya dra götürecemDisapprove

Kaplumbağadamı yasmini hatırlatıyoLOLbak terbiyesizlere,bizdede vardı gecen sene ölmüş ev taşınırken,Zuhalde istiyo bişiyler ama ne alam bilemiyom..
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 12:06
Bizim en eski ilk sohbet sayfamız yok kızlarStern Smile
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 12:44
LOLdesturrrrrrrrrrrrrLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLkaplumbaga siskomuLOLLOLLOLLOLLOLaskim ya gelemiyom malum havalar soguk temizlik yapiyomLOLLOLLOLLOLLOL
Orjinalini yazan: zehra zehra Yazdı:

ay kendi kendime güldüm biraz önce sizinlede paylaşayım LOLama keşke gece gelsenizde gece konuşsak LOLLOLLOL

şimdi bizde iki tane su kaplumbası var hep üst üste duruyolarLOLLOLonları öyle gördükçe hep yasemin geliyo ya aklıma

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 12:45
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Bizim en eski ilk sohbet sayfamız yok kızlarStern Smile
zuhaalin gozunu birsey filan isirmis olabilir emos........
eski topic biri yok yalnislikla yok olmustu yaaaaaaaaaaLOL

Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gülsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 13:02
Bende siftah yapayim dedim :)
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 13:17
Yok yasmoş,ısırığa benzemiyo,ama anlamadım hiçbişiyde söylemedi acıyo falan diye orada...Gözlüktede bişiy yok,sanki vurmuşsunda morarmış gibiStern Smile
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Puanlar: 9243
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşegül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 13:17
yeni sohbet sayfamız hayırlı olsun LOLLOLLOLLOL

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Puanlar: 9243
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşegül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 13:18
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Yok yasmoş,ısırığa benzemiyo,ama anlamadım hiçbişiyde söylemedi acıyo falan diye orada...Gözlüktede bişiy yok,sanki vurmuşsunda morarmış gibiStern Smile

emine geçmiş olsun inşallah kötü bişeyi yokturNuke

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 425>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.