Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Online Sohbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Online Sohbet...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Online Sohbet...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 425>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2821
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Siddartha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Online Sohbet...
    Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 11:17

Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 11:25
Selamün aleykümLOLboş sayfa görünce yazasım geldiLOLLOL
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 11:27
aleykum selam LOLsukur eskiye bakasim yoktuLOLLOLLOL

Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 11:33
Sesimiz yankı yapıyo farkındamısınLOLLOLBoşya esiyoda püfür püfür,ama sen çayları hazırla şimdi gelen olur,bende çok acıktım gideyim kahvaltı yapayımBig smile
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zehra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 11:40
aa yeni sayfa ne güzellllLOLLOLLOLhayırlı olsun . naıslsınız kızlarr emine ne güzel kız seni sohbette görmek hep gel eskisi gibi sohbet edelim yaaaLOLLOLyasemin aşkım senide hep görelim bu sayfada artık bak tertemizLOL
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 11:48
Eski günleri yad edekLOLZehra sen yazıyomuydun ki buralara,neydi eski sohbetler,az evvel eskilere baktımda Sevinç vardı ya arkadaşın,onunla yazışmışız pusetini satıyomuşLOL
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zehra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 11:52
kız ben ara ara yazıyorum sohbete ama siz olmuyosunuzki TongueLOL
sevinç hala var eskisi gibi görüşemiyoruz .. geçen bizim mağzada gördüm ev almışlard beyaz eşya alıyolardıLOL
zuhalim napıyo emine anlatsana kız azıcık LOLLOL
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zehra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2011 Saat 11:53

ay kendi kendime güldüm biraz önce sizinlede paylaşayım LOLama keşke gece gelsenizde gece konuşsak LOLLOLLOL

şimdi bizde iki tane su kaplumbası var hep üst üste duruyolarLOLLOLonları öyle gördükçe hep yasemin geliyo ya aklıma
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 425>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.