Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Çalışan anneler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bakıcısını ip kamera ile izleyen var mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubakıcısını ip kamera ile izleyen var mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
haydibebek Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 496
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 May 2011 Saat 16:10
LOLKizBebek
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 May 2011 Saat 16:10
Orjinalini yazan: haydibebek haydibebek Yazdı:

ay çok utandım şimdi,hemen sileceğim tekrar özür dilerim arkadaşlar.
silme benim mod arkadaslarim   gulsen hilal derki bir seyi yalnis yazsalar  silmezler  sonra sunu yazarlar  hatira kalsin silmeyinLOLLOLLOLLOLseninkide hatira kalsin tanisma asamasinda olur bunlarBig smileBig smileBig smile

Yukarı Dön
eczbanu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 5
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 May 2011 Saat 16:37
Merhabalar, ben de bakıcı için evime ip kamera döşettim. dört kamera ham kayıt alıyo hem ben dışardayken internetten bağlanıp anında izleyedebiliyorum. 1500 tl ye mal oldu, ......diye bi firmaya yaptırdık.

Düzenleyen yasemin - 04 May 2011 Saat 17:06
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 May 2011 Saat 11:24
peki banu seninki gizli mi,ben gizli taktıracağım,ayıp olur kadına öbür türlü,zaten sürekli de izlemem,güvenimi kazandıktan sonra izlelel kadını,güvenene kadar iizlerim bir de şüpheli durumlarda izlerim.ben mutfağa,yatak odasına,salona çocuk odasına düşünüyorum,gerçi kadın 3 gündür geliyor bakıyor,şimdilik şu basit gizli kameralardan koyduk tek odaya,kadın biraz cin sanki şüphelenmiş gibi bakıyor objektife ki kamera saat duvar saati şeklinde ses kalitesi iyi değil,3 saatlik çekimin sadece 15 dakikasında görünüyor,kameranın açısı dar,ses den de çok bişey anlaşılmıyor,odadalar seslseri geliyor ama görüntüde yoklar,ses de net değil,pat güm tencere seslerine benzer sesler geliyor,ne yaptıkları belli değil,ben 3g kamera almayı düşünüyorum diğer odama da ip kamera almak istiyorum bu uyduruk kamerayla olmuyor
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 May 2011 Saat 17:15
Merhaba bakıcı bulmanıza sevindim umarım sorunsuzca...sevgi ve vijdan içinde bakar yavrunuza...
Yalnız habersiz onu kamerayla izlemeniz yasal olarakta suç bunu unutmayın ilerde Allah korusun olumsuz bir durumda sonuna kadar siz suçlu sayılırsınız...
keşke işe almadan önce kadına bahsetseydiniz....
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 May 2011 Saat 17:54
Bencede daha sonra aksi bir durumda siz suclu sayılırsınızz sucsuz olmanıza ragmen üstelik bir annenin cocugunun neler yaptıgını izlemesi kadar dogal birsey olamaz herkese güvenmek zorunda değiliz sonucçta neden ayıp olsun ki bakıcı olaylarını hepimiz biliyoruz kendine güvenen bakıcı izlenmesinden de rahatsız olmaz diye düşünüyorum
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 May 2011 Saat 10:07
doğru diyorsunuz da bizim kadın kapalı böyle bir şeyi en başından söylemeliydik,geçti artık.çocuğum 8,5 aylık bakıcıya tepkileri çok güzel benden ona gidiyor ondan bana gelmiyor mesela,kötü davransa kadına gitmezdi ağlardı gibi geliyor bana,ne bileyim arkadaşlar bebeklerimiz allaha emanet,iyi düşünelim iyi olsun,dediğim gibi bizim kamera uyduruk saat şeklindeki kameralardan ve kadın farkında sanırım onun kamera olduğundan ve görüntülere çıkmıyor kesinlikle kadın,kameranın görüş açısının dışında oturuyor hep,zaten sesi de almıyor doğru düzgün.alıcaz g3 kamera aslında içimiz rahat edecek.
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 May 2011 Saat 16:41
arakadaşlar bugün eve biraz erken geldim,kadıncağız çocuğumu uyutmuş tv izliyordu,beni görünce şaşırdı,kızıma baktım yüzüstü yamulmuş,kafa yastıktan düşmüş,yamuk yatıyor gayet rahatsız,kadına dedim bu hiç yüzüstü yatmaz diye,ikidir böyle yatıyor dedi,heralde yavrum uyumak istemedi zorla uyuttu,zaten dedi de zor uyudu diye,ağlaya ağlaya kendinden geçip uyudu diye tahmin ediyorum,inşallah öyle değildir de,ya uyumadı diye azarldıysa yavrumu,off insanın aklına neler geliyor,ama güvenmek durumundayım..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.