Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Hamilelikte çatlak
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hamilelikte çatlak

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nilufer Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3067
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nilufer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eyl 2011 Saat 17:43
Orjinalini yazan: mehtappp mehtappp Yazdı:

çatlaklar kaçıncı haftalarda başlıyo hanımlar son aylarda mı oluşuyo acaba daha önce birden kilo alımına bağlı olarak kalçalarımda oluşmuştu gebeliğimde oluşmasını istemiyorum kremler kullanıyorum bakalım faydası olcakmı merak ediyorum acaba zamanı gelmedği içinmi çatlamıyorum yoksa hiç çatlamıycakmıyım LOLLOLLOL
bebek karnından çıkınca görürsün çatlaklarınıLOLLOLLOLLOL   zeytinyağı sür fazla çatlamaz demişerdi ama ben dogurduktan sonra ogrendımConfused
Yukarı Dön
didemce Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 813
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı didemce Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eyl 2011 Saat 17:51
bana da badem yağı demişlerdi. kullandım ve faydasını görmedim.Cryablam benden sonra hamile kaldı hiçbir şey kullanmadı ve bir tane bile çatlağı yok.ırsi bir durum olduğunu da okumuştum bi yerde.ama öylesye neden bende var da ablamda yok dimi?Wacko
TEYZESİNİN PRENSESİ ANNESİNİN Bİ'TANESİ
Yukarı Dön
clementine Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 341
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı clementine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2011 Saat 15:10
9 haftalık hamileyim ve şimdiden kakao yağı kullanmaya başladım, çünkü vücudum çatlamaya çok müsait şimdiden birsürü çatlağım var ve karnımda da olmasını istemiyorum. umarım kakao yağı sürerek iyi bi seçim yapmışımdır. çatlamayanında hiç bişey sürmese bile çatlamıyor bünye meselesi yaniTongue
Yukarı Dön
PinarTN Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3271
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı PinarTN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2011 Saat 16:24
kesinlikle bünyeye bağlı
ne kadar pahalı şeyler kullansanız da çatlayacağınız varsa çatlıyorsunuz
ben bebeyağı ve vazelin kullandım ama çok az
yine de çok şükür hiç çatlağım olmadı
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2011 Saat 19:06
Orjinalini yazan: nilufereren nilufereren Yazdı:

Orjinalini yazan: mehtappp mehtappp Yazdı:

çatlaklar kaçıncı haftalarda başlıyo hanımlar son aylarda mı oluşuyo acaba daha önce birden kilo alımına bağlı olarak kalçalarımda oluşmuştu gebeliğimde oluşmasını istemiyorum kremler kullanıyorum bakalım faydası olcakmı merak ediyorum acaba zamanı gelmedği içinmi çatlamıyorum yoksa hiç çatlamıycakmıyım LOLLOLLOL
bebek karnından çıkınca görürsün çatlaklarınıLOLLOLLOLLOL   zeytinyağı sür fazla çatlamaz demişerdi ama ben dogurduktan sonra ogrendımConfused
ayy ciddimisin belli olmuyomuydu hamileliğinde bende yok gibi görünüyo o zaman LOLLOLLOL doğumdan sonra çıkarsa bilmem yani ConfusedConfused tüh neyse yapcak bişey yok artık şuan görünmüyo bişeycikler en azında Smile
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2011 Saat 17:12
Pınara kesinlikle katılıyorum..Kuzeyde kullanmadığım yağ krem kalmadı ama çatladı..
mira dada biraz çatladı..yanibendeki görüntü

Çatlayacağın varsa çatlayacaksın bundan kaçış yokkk
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
saksıdeğilimbenana Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 7
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saksıdeğilimbenana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ara 2014 Saat 00:47
http://saksidegilimbenanayim.blogspot.com.tr/
Yukarı Dön
aysemtunalı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aysemtunalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2015 Saat 16:17

hamilelikte karın çatlakları - bu linke bir bakın isterseniz, güzel bilgiler var..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.