Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Hamilelikte çatlak
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hamilelikte çatlak

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 6954
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2011 Saat 09:51
Orjinalini yazan: TÜBAY TÜBAY Yazdı:

bende özel bi krem kullanmıştım. çokta faydasını gördüm çatlak oluşmadı
İsmi ne canım msjla yazsana bana benim bıraz oluştuda hamilelıkte kullanılabılecek bısı arıyorum

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2011 Saat 10:05
Zeynep öncelikle şunu söyleyim..çatlayacağı varsa vüvut çatlıyo canım..
Ben oğluma hamileliğimi herçelşit byağı kullandım ama sonuç ÇATLADIM
Aynı dönemde hamile kaldığımız bir arkadaşım vardı bir kre adı l-..ac var onu kullanmıştı bana da kullan zübeyde kullananlar çok memnun demişti ama ben dinlemedim ve kullanmadım...sonuçmu kızın sıfır çatlağı var..Kremden mi bilemeyiz ama keşke kullansaydım içinde kalmazdı...
Şimdi oluşacak yeni çatlaklar için belki faydası olur diye kullanmaya başladım...
Sana tavsiyem al dene ve kaşımamaya çalış...

Düzenleyen Gamze - 31 Oca 2011 Saat 17:33
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2011 Saat 10:14
Orjinalini yazan: DEVRİMKUZEY DEVRİMKUZEY Yazdı:

Zeynep öncelikle şunu söyleyim..çatlayacağı varsa vüvut çatlıyo canım..
Ben oğluma hamileliğimi herçelşit byağı kullandım ama sonuç ÇATLADIM
Aynı dönemde hamile kaldığımız bir arkadaşım vardı bir kre adı l-..ac var onu kullanmıştı bana da kullan zübeyde kullananlar çok memnun demişti ama ben dinlemedim ve kullanmadım...sonuçmu kızın sıfır çatlağı var..Kremden mi bilemeyiz ama keşke kullansaydım içinde kalmazdı...
Şimdi oluşacak yeni çatlaklar için belki faydası olur diye kullanmaya başladım...
Sana tavsiyem al dene ve kaşımamaya çalış...
Teşekkür popom harıta gibi olcak yoksaConfused

Düzenleyen Gamze - 31 Oca 2011 Saat 17:33

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
beria Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 711
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı beria Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2011 Saat 10:27
az önce bi'yerde okudum lanolin içeren krem öneriliyor, faydası olabilir çünkü göğüs ucu çatlaklarına birebir...
arama motoruna lanolin yazsanız ilacın ticari adını öğrenebilirsiniz...mor olan...

ayrıca iki arkadaş, kakao yağı kullandılar ve çatlakları olmadı, tek sıkıntıları nahoş kokusu yüzünden misafir  zamanı sürmediler...

bana gelince hiç bir şey kullanmadım, hakkaten fiziki harita gibiyim, yüksekliği farklı dağlar gibi işaretler doluyum, lanolin deneyecem iyi fikir gibi geldi bana da, onarılacağını sanmıyorum da, çünkü kollojen tabakada olan bir yıkım olduğu için tedavisi yokmuş... Confused
Allahtan ümit kesilmez...ne diyek...
hadd bildirmek değil haddimi bilmektir, amacım...
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2011 Saat 10:30
Orjinalini yazan: beria beria Yazdı:

az önce bi'yerde okudum lanolin içeren krem öneriliyor, faydası olabilir çünkü göğüs ucu çatlaklarına birebir...
arama motoruna lanolin yazsanız ilacın ticari adını öğrenebilirsiniz...mor olan...

ayrıca iki arkadaş, kakao yağı kullandılar ve çatlakları olmadı, tek sıkıntıları nahoş kokusu yüzünden misafir  zamanı sürmediler...

bana gelince hiç bir şey kullanmadım, hakkaten fiziki harita gibiyim, yüksekliği farklı dağlar gibi işaretler doluyum, lanolin deneyecem iyi fikir gibi geldi bana da, onarılacağını sanmıyorum da, çünkü kollojen tabakada olan bir yıkım olduğu için tedavisi yokmuş... Confused
Allahtan ümit kesilmez...ne diyek...
Saol canım bende harita olmaya yakınımSmile

<
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2011 Saat 17:38
Zeynep bende zayıftım 47 kiloyla hamile kaldım ama hiç çatlama oluşmadı kaşıntı olunca da merhemi sürdüm geçti... Doğru hatırlıyorsam haftanın üyesinde okudum sen 5 ay içinde 10 kilo almışsın dimi aman dikkat et son aylarda daha çok kilo alınıyor... Bu da çatlamaya yol açar güzelim...Ben 10 kiloyla hamileliğimi tamamlamıştımSmile

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2011 Saat 19:40
Orjinalini yazan: Gamze Gamze Yazdı:

Zeynep bende zayıftım 47 kiloyla hamile kaldım ama hiç çatlama oluşmadı kaşıntı olunca da merhemi sürdüm geçti... Doğru hatırlıyorsam haftanın üyesinde okudum sen 5 ay içinde 10 kilo almışsın dimi aman dikkat et son aylarda daha çok kilo alınıyor... Bu da çatlamaya yol açar güzelim...Ben 10 kiloyla hamileliğimi tamamlamıştımSmile
Tamam canımSmile

<
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eyl 2011 Saat 17:36
çatlaklar kaçıncı haftalarda başlıyo hanımlar son aylarda mı oluşuyo acaba daha önce birden kilo alımına bağlı olarak kalçalarımda oluşmuştu gebeliğimde oluşmasını istemiyorum kremler kullanıyorum bakalım faydası olcakmı merak ediyorum acaba zamanı gelmedği içinmi çatlamıyorum yoksa hiç çatlamıycakmıyım LOLLOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.