Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Gelişim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - özgüvenini frenlemelimiyim?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuözgüvenini frenlemelimiyim?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ecemehtap Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesajın Direkt Linki Konu: özgüvenini frenlemelimiyim?
    Gönderim Zamanı: 27 Oca 2011 Saat 16:33
Tuhaf bir soru belki ama ben çocuğumun özgüveni ile ilgili olarak ileride istemediğim sonuçlar olurmu korkusu taşımaya başladım. yakında 21 aylık olacak. Şu ana kadar hiç kimseye yabancılık çekmedi. Pastane, park gibi yerlere oturmaya gittiğimizde anında bizi bırakıp başkalarının masalarına gidip oturuyor, alışveriş merkezinde yada başka kalabalık alanlarda elimizden tutmadığı gibi çevreden elinden tutup gel gezelim diyenlere hemen elini uzatıp gidiyor. daha bunun gibi birçok örnek yaşıyoruz. Görüntüde bu kadar sıcak bir çocuk olması hoşumuza gidiyor ama  ileride kontrolü elimizden kaybedebilirmiyiz diye tedirginiz. Birde artık günümüzde insanlara ne kadar güvenileceğini düşünürsek daha vahim sonuçlardan korkuyoruz. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa ilginizi bekliyorum. Nasıl davranayım... 
Yukarı Dön
gül28 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 82
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Haz 2011 Saat 14:39
uc yasına gelınce ızın almadan gıtmıyorlar benım oglumde o aylarda oyleydı ama sımdı soruyor
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.