Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Ek Gıda & Beslenme & İştah
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İştah açıcı şurup hakkında.Lütfen Dikkat
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuİştah açıcı şurup hakkında.Lütfen Dikkat

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 8182
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2011 Saat 14:44
Evet Şehnaz abla sevemiyorum ulkemin doktorlarını :)
Kadir hoca Sipraktini bir hafta kullan dedi ama şimdi düşünüyorum uyuklama hali olursa uyku yaparsa kreşe nasıl gidecek bu çocuk Confused
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2011 Saat 22:57
Orjinalini yazan: Elif Hansa Elif Hansa Yazdı:

Aysen bahsettiğin ilaç Sıprakt.n değil mi? Bugun doktor bize de verdi ama daha almadım kadir hocaya sordum.

Eğer denildiği gibi etkisi varsa ben bunu vermemem ki zaten çocuk kreşe gidiyor, orada mı uyuyacak Confused
evet canım o ..ben kesinlikle bir daha vermeyi düşünmüyorum verdiğimede çok çok pişmanım ileriyede dçnük ciddi zararları var umarım kadir bey okumaz bunu çünkü onun görüşlerine sonuna kadar saygılıyım fakat tecrübem bu yöndeEmbarrassed
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2011 Saat 23:06
Orjinalini yazan: pinar35 pinar35 Yazdı:

cnm konununu burda yeni gördüm ama diyet kardeşilinde de anlatmıştın..
benim kızımda da başladı iştah sorunu. yada yeemek seçme sorunu ne desem bilemedim.
doktormuz önemli değil 6-18 ayda ne aldıysa o ona kardı dedi.
çok şkür benim kızım o dönemde çok iyi beslendi o yüzden içim rahat iştah şurubuda vermiyorum
kısa süreli olursa tabide benimkinin iştahsızlığı aylarca sürdüğü için çok sıkıntı etmiştim ama buda ders oldu ilaçtan meded ummamak lazımmış ...işte insan yaşayarak öğreniyor bazı şeyleri..Tongue
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2011 Saat 23:07
Orjinalini yazan: Şehnaz Şehnaz Yazdı:

Allahım yaa küçücük çocuklara neler veriyorlar sonucunu düşünmeden. Geçmiş olsun Ayşen'cim dehşetle okudum valla yazdıklarını iyiki güncelledin . Bu ilacın tam açılımını özelime yazarmısın aklımda bulunsun. 
Bu geçtiğimiz yaz ne kadar sıcaktı biliyorsunuz biz o sıcaklarda 39-40 dereceye varan ateşlerle sürekli acillerde, değişik doktorlardaydık. Allah razı olsun Kadir hoca işi çözdü ve beni hacettepeye yönlendirdi. Sonuç: ANTİBİYOTİK ATEŞİ. yani arkadaşlar antibiyotik kullanırkende dikkatli olmak gerekiyor. Bir doktorun İrfana bir rahatsızlığına antibiyotik gerekmediği halde vermesi sonucu çok kötü günler yaşadık tam eylül ayına kadar 15 gün 21 gün arayla sürekli ateşlendi hep. sonunda bitti bin şükür. Yabancı ülkede bebeklere hiç antibiyotik vermezlermiş. Ama bizim burda kulakta kızarıklık deyip, boğazda kızarıklık değip antibiyotiği dayıyorlar. Angry 
saol ablacım sizede çok geçmiş olsun özeline yazdım ablam ...
Yukarı Dön
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Puanlar: 8182
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Oca 2011 Saat 10:58
Uffffffffffff Unhappy
Yukarı Dön
srp_kmy82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 28
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Oca 2012 Saat 19:42
çok geçmiş olsun
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.