Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Ek Gıda & Beslenme & İştah
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İştah açıcı şurup hakkında.Lütfen Dikkat
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuİştah açıcı şurup hakkında.Lütfen Dikkat

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9316
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 13:39
canım benim yaa ben bu ilacı sizlerle konuştuktan sonra alper hastalandı biliyorsun dr gittiğimde sordum dr hayır kesinlikle gerek yok dedi. oğlunuzda gelişim geriliği yok ki yemesini bu kadar sorun ediyorsunuz dedi. o yüzden ben almadım canım.
çok geçmiş olsun yavruna. bizimle tecrubeni paylaştığın için çok teşekkürler.
Yukarı Dön
TÜBAY Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 4240
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 13:46
ayşencim tekrar geçmiş olsunEmbarrassedama bu senin için iyi bir deneyim oldu ve diğier anneleri uyarmanda güzel olduClap
ALDIĞIM İKİ NEFES;EŞİM VE KIZIM
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Oca 2011 Saat 21:45
güncelleyeyim  bu topiği bence çok çok önemli bir mevzu çünkü..ne kadar çok anne okursa o kadar iyi olacak
Yukarı Dön
ezel Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Bal EGE'nin Annesi Fethiyeli Mod

Puanlar: 6410
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Oca 2011 Saat 22:05
Çok çok geçmiş olsun canım benim. Ben ilk defa duyuyorum iyiki paylaştın bizimle. Benim oğlumun iştah sorunu yok çok şükür ama etrafımdaki anneleri uyarırım bundan sonra.

Nasıl bir uyku halidir o inanamıyorum Shocked , aklın çıkmıştır eminim gözleri kayıp uykuya dalınca Disapprove
SEVGİNİZ ADALETİNİZE, NEFRETİNİZ SAYGINIZA ENGEL OLMASIN....
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Oca 2011 Saat 04:09
canım çok teşekkür ederim evet aynen dediğin gibi aklım çıktı nasıl korktum ...aman ha siz siz olun sakın kullanmayın bu tarz ilaçları:(
Yukarı Dön
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Puanlar: 8182
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2011 Saat 12:38
Aysen bahsettiğin ilaç Sıprakt.n değil mi? Bugun doktor bize de verdi ama daha almadım kadir hocaya sordum.

Eğer denildiği gibi etkisi varsa ben bunu vermemem ki zaten çocuk kreşe gidiyor, orada mı uyuyacak Confused
Yukarı Dön
pinar35 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 1952
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2011 Saat 13:48
cnm konununu burda yeni gördüm ama diyet kardeşilinde de anlatmıştın..
benim kızımda da başladı iştah sorunu. yada yeemek seçme sorunu ne desem bilemedim.
doktormuz önemli değil 6-18 ayda ne aldıysa o ona kardı dedi.
çok şkür benim kızım o dönemde çok iyi beslendi o yüzden içim rahat iştah şurubuda vermiyorum
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2011 Saat 14:23
Allahım yaa küçücük çocuklara neler veriyorlar sonucunu düşünmeden. Geçmiş olsun Ayşen'cim dehşetle okudum valla yazdıklarını iyiki güncelledin . Bu ilacın tam açılımını özelime yazarmısın aklımda bulunsun. 
Bu geçtiğimiz yaz ne kadar sıcaktı biliyorsunuz biz o sıcaklarda 39-40 dereceye varan ateşlerle sürekli acillerde, değişik doktorlardaydık. Allah razı olsun Kadir hoca işi çözdü ve beni hacettepeye yönlendirdi. Sonuç: ANTİBİYOTİK ATEŞİ. yani arkadaşlar antibiyotik kullanırkende dikkatli olmak gerekiyor. Bir doktorun İrfana bir rahatsızlığına antibiyotik gerekmediği halde vermesi sonucu çok kötü günler yaşadık tam eylül ayına kadar 15 gün 21 gün arayla sürekli ateşlendi hep. sonunda bitti bin şükür. Yabancı ülkede bebeklere hiç antibiyotik vermezlermiş. Ama bizim burda kulakta kızarıklık deyip, boğazda kızarıklık değip antibiyotiği dayıyorlar. Angry 
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.