Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Ben de Anne Olunca Anladım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kendi doğum hikayelerimiz....
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuKendi doğum hikayelerimiz....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
beria Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 711
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ağu 2011 Saat 00:40
wawwww....maaşAllah demet 25....
sen nasıl bir evlatsın ki, hz isa emsal daha doğduğun anda olağanüstü şeyler başarmışsın... anneni şehitlik mertebesine ulaştırmışsın....
maaşAllah...
hadd bildirmek değil haddimi bilmektir, amacım...
Yukarı Dön
didemce Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 813
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ağu 2011 Saat 01:08
Orjinalini yazan: demet25 demet25 Yazdı:

bende acı şekilde evde doğanlardanım doğum yaparken anneciğimin çok kanaması olmuş ebe durduramamış ambulans çağırmışlar annem ambulansa binmemiş ben ölüyorum boş yere uğraşmayın en azından evimde öleyim demiş ve o gece can vermiş keşke ben doğmasaydım da anacığım yaşasa idi yaşayacak ömrüm görecek çilem varmış 
canım başın sağolsun.Rabbim annenin göremediği güzel günleri senin ve kızının görmesini nasip etsin.inşallah.

ben doğmadan önce de dışarda bi kaç kız ip atlıyormuş annemde bende iki zıplayayım onlarla demiş ve akşama sancısı gelmiş.hiç korkmadın mı ya düşseydim ya bişey olsaydı diyorum olmazdı o saatten sonra diyor.Confused
TEYZESİNİN PRENSESİ ANNESİNİN Bİ'TANESİ
Yukarı Dön
tamtam Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 754
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2012 Saat 16:27
arkadaslar ben dogumhanede dogmusum...
ama ne dogumhane...
annem beni 15 yasinda dogurmus...
tabi 14 yasinda ewlenmis ilk aydan hamile kalmamis diye babaannem onu doktoro goturmus hasta mi diye..???
neyse gece annemi goturmusler dogum sancilar baslamis iyice yatirmislar kadini sancilar siklassin diye.. gece etrafinda bagirdigi icin ona tokat atan ebeyi hic unutmuor annem yazik ya...Cry
neyse sabaha karsi dogum baslamis dogumhanede hamambocekleri ucusuormus...
annem bir korkusundan bir boceklerden bir de sancidan bagira bagira beni dogurmus..:)))
bir bakmislar ben dogmusum... tabi babaannem ben kiz oldugum icin bu durumdan hic hosnut kalmamis...:))
eskiler bir alem ya...( ama yine de sewerim babaannemi..:))
halimize sukretmek lazim...
bakalim benim bebek nasil gelcek...
allah tum gebelere hayirli dogumlar nasip eder insallah...
canim annnem seni cooookkkk seviyorum....ClownClown
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2012 Saat 16:51
Orjinalini yazan: tamtam tamtam Yazdı:

ama ne dogumhane...
tabi 14 yasinda ewlenmis ilk aydan hamile kalmamis diye babaannem onu doktoro goturmus hasta mi diye..???
neyse gece annemi goturmusler dogum sancilar baslamis iyice yatirmislar kadini sancilar siklassin diye.. gece etrafinda bagirdigi icin ona tokat atan ebeyi hic unutmuor annem yazik ya...Cry
annem bir korkusundan bir boceklerden bir de sancidan bagira bagira beni dogurmus..:)))
bir bakmislar ben dogmusum... tabi babaannem ben kiz oldugum icin bu durumdan hic hosnut kalmamis...:))
Senin babaannen yine iyiymiş de anneni doktora götürmüş, benim babaannem 8 çocuk doğurmuş, hepsini de evde doğurmuş Sleepy annem hamile kalınca ebe falan istemesin diye, ben 8 tane doğurdum amma meraklısınız oranızı buranızı göstermeye diyormuş, annem sancısı olunca, o yüzden utanmış, kimseye de söyleyememiş, (gerçi söylesede pek bir şey değişmezdi Tongue) hatta o gün de misafirler varmış, o sancıyla annem çay servisi falan yapmış, babamı o gün uyutmamış, sancım var demiş, sonra tuvaleti gelmiş, (oysa doğum başlamış) beni tuvalette doğurmuş, az daha tuvaletin deliğine düşecekmişim DeadLOL
Yukarı Dön
nilufer Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3067
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2012 Saat 16:58
Orjinalini yazan: fatoş fatoş Yazdı:

Orjinalini yazan: tamtam tamtam Yazdı:

ama ne dogumhane...
Senin babaannen yine iyiymiş de anneni doktora götürmüş, benim babaannem 8 çocuk doğurmuş, hepsini de evde doğurmuş Sleepy annem hamile kalınca ebe falan istemesin diye, ben 8 tane doğurdum amma meraklısınız oranızı buranızı göstermeye diyormuş, annem sancısı olunca, o yüzden utanmış, kimseye de söyleyememiş, (gerçi söylesede pek bir şey değişmezdi Tongue) hatta o gün de misafirler varmış, o sancıyla annem çay servisi falan yapmış, babamı o gün uyutmamış, sancım var demiş, sonra tuvaleti gelmiş, (oysa doğum başlamış) beni tuvalette doğurmuş, az daha tuvaletin deliğine düşecekmişim DeadLOL

benım kayınvalıdemde eşimi tuvalette doğurmuşşLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2012 Saat 17:07
Ben arka sayfaya da yazmışım zaten TongueLOL
Yukarı Dön
ikikuzum Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 908
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Oca 2012 Saat 00:30
bende normal bir sekilde hastanede dogdum...benimki sizinkinin yaninda baya bi basit oldu ha
pamuk kizim 02.07.2007
kücük tosbam 26.11.2008
Yukarı Dön
sedesa Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2647
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2012 Saat 09:59
annem bana hamile olduğunu öğrendiğinde kürtaj olmaya karar vermiş....çünkü ablam doğduktan sonra ebe güya 4-5 sene ara ver demiş... (bu da halamın yalanıymış sonradan öğreniyor annem, yoksa ölürmüş güya annem)  babam o yıllarda yurtdışında çalışıyormuş ve izne gelmiş.. annemi ve ablamı de götürecekmiş... işlemler koşuşturmalar falan derken Türkiyede yırtmışım kürtajdan... ama annem kafaya koymuş... oraya gidince yaptırırım diye düşünmüş... ama Fransaya gidince de ne nerde bilmediğinden ve bu durumu paylaşıp yardım isteyebileceği kimse olmayınca yine yırtmışım...
annem hep korkuyla doğumu beklemiş... öleceğinden ve ablamın yalnız kalacağından korkmuş... sonra çok kolay bir doğum geçirmiş.... çok zayıfmışım doğduğumda ve bunda kesin bir problem var diye üzülmeye başlamış...

yani benim doğmam tamamen annemin şansızlığından aslında...:))) ama aslında şansmışım...:))

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 3456>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.