Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Ben de Anne Olunca Anladım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kendi doğum hikayelerimiz....
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuKendi doğum hikayelerimiz....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2010 Saat 00:44
Orjinalini yazan: hüseyin can hüseyin can Yazdı:

benim annemde gezmeyi çok sevenlerden.anneannemlerden eve dönerken yolda sancılanmış direk hastaneye.bayağı bir zorlamışım ki herhalde yatağın demir başlığını kırmış :):):)bu arada annem sancı çekerken babam bisküvi almış ye diye annemde,ben burda doğuruyorum sen büsküvi derdindesin diyip bisküviyi fırlatmış arkasından :):) hala gülerim buna :):) 
ayy canım valla bende çok güldüm bisküvi olayınaaLOLLOL

Yukarı Dön
hüseyin can Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge
hüseyincan'ım..izzet berk'im..paşalarım

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 5843
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2010 Saat 07:17
Orjinalini yazan: Cansu Cansu Yazdı:

benim annemde gezmeyi çok sevenlerden.anneannemlerden eve dönerken yolda sancılanmış direk hastaneye.bayağı bir zorlamışım ki herhalde yatağın demir başlığını kırmış :):):)bu arada annem sancı çekerken babam bisküvi almış ye diye annemde,ben burda doğuruyorum sen büsküvi derdindesin diyip bisküviyi fırlatmış arkasından :):) hala gülerim buna :):) 

LOLLOLLOLgülünmüycek gibi değil ki düşünsene sen orda canınla uğraşıyosun adam elinde bisküviyle çıkmış gelmiş ye diyeLOLLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2010 Saat 08:21
ne yapsın anneni rahatlatmaya çalışmıştır ebru yazık ne bilsin ki o sancının dayanılmazlığını
benim annemde bir çarşamba günü sancılarla gitmiş hastaneye çok fena sancılar çekmiş orada doğuma gelen bayanlar kendi sancılarını bırakıp annemle ilgilenmişler hep sırtına masajlar yapmışlar çok ağlıyormuş
ertesi gün yani perşembe günü sabah altı sıralarında ancak doğmuşum o da vakummu diyorlar ne bir aletle zorla çekip almışlar ben nefessiz kalmışım yoğun bakıma almışlar annem beni öldü sanmış bide öyle ağlamaya başlamış kahrolmuş
işte böyle bazen ne kadar kızsamda anneme o halini düşünüp benim için neler çekti deyip onu kırmamaya çalışıyorum
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2010 Saat 09:21
Emelim tebrik ediyorum bende diyorum bu konu daha önceden vardı şimdi içeriğini okuyunca hoşuma gitti. Hemen yazayım.
rahmetli canım annem evde işlerle boğuşurken rahmetli Annanem gelmiş o sıradada annanemle küsmüşlermiş. Anneminde kasıkları ağırıyormuş. Benim kasığım ağrıyor demiş annaneme oda iyi doğumun yaklaşmışdır demiş. Ama bunlar yüzlerine bakmadan konuşmalarLOLonların anlatımından. Yürü hastaneye gidiyoruz demiş Annanem. Annemde gerek yok daha vardemiş ama kasık ağrısı artınca mecbur gitmişler. Doktor doğum olur bugün odaya geç dosyanı hazırlıyalım demiş. Odaya geçmişler annem geceleğini giymiş o sırada doktor içeri girmiş bana birşey oluyor bir su versene anne demiş doktor sakın verme doğum başlıyor demiş annemi apar topar yatağa yatırmışlar ve benim kafa gözükmüşLOL (benim ezelden belliymiş detayları sevmediğim, öyle doğum odalarını sevmediğiLOLLOLLOL)başımı çıktığında ela gözlü bir yakışıklı geliyor demiş (o zamandan beridir şakayı severim)tabiki annem üzülmüş tüh demişşş ama bendeniz tümden çıkınca vay zilli kızmış kandırdı beni demiş doktor.Bu doğuma annanem, ebe gebe herkes şahit olmuşLOL.
Canım anam derdiki doğumundan belliydi beni hayat boyu üzmüyeceğin hiç sancım olmadı seni doğururken hiç acı çektirmedin bana derdi. Cry
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
cokomel Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 1684
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2010 Saat 12:18
valla konuyu açtığımda pek rabet görmedi diye üzülmüştümLOLLOLLOL
ama görüyorumki bilenler yazıyo bilmeyenlerde annelerinden öğrenmeye çalışıyor LOLLOLLOLLOL
bence bide kayınvalidelere sormak lazım kesin tarlada doğurmuşlardırLOLLOLLOLLOLLOL göbek bağını taşla kesmişlerdir ve yalnızdırlarLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
TÜBAY Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 4240
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2010 Saat 13:52

LOLLOLLOLgülünmüycek gibi değil ki düşünsene sen orda canınla uğraşıyosun adam elinde bisküviyle çıkmış gelmiş ye diyeLOLLOLLOLLOLLOL
bu kadın milletinede iyilik yaramıyo
ALDIĞIM İKİ NEFES;EŞİM VE KIZIM
Yukarı Dön
hüseyin can Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge
hüseyincan'ım..izzet berk'im..paşalarım

Puanlar: 5843
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2010 Saat 20:56
Orjinalini yazan: TÜBAY TÜBAY Yazdı:

bu kadın milletinede iyilik yaramıyo
niye kız sen olsaydın o kadar sancı çekerken kabul eder miydin de hele bi
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2010 Saat 22:15
ben bilmiom valla anacigim anlattiysada hatirlamiyomDisapprove
ama aklimda benim ciyak  ciyak aglayip hastaneyi inlettigim kalmi$ nedense :)
$imdi de kizdimmi fena bagiririm valla LOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.